Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Inspirace pro malé i větší hravé a kreativní děti

Inspirace pro malé i větší hravé a kreativní děti

Tipy pro výběr her a hraček 21. 11. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová

Prohlédněte si email online ZDE.

Aktivní hračky | Dětská CD, CD- Romy | Dětské knihy | Dřevěné hračky | Knihy pro rodiče a pedagogy | Kreativní hračky | Magnetické hračky | Společenské hry | Školní potřeby 


Vážení přátelé,

v dnešním newsletteru jsme se zaměřili na tipy pro kluky - montéry a stavitele i pro tvořivé školačky. Pro všechny dohromady jsme vybrali také několik velmi podařených společenských her o zvířatech. Pro vás rodiče jsou na závěr připraveny zajímavé články o hrách zaměřených na poznávání České republiky, o výchově a penězích atp. 

Če
káte-li na oblíbený kupón na slevu 10%, zde je: zadejte kód PADI-1113 na závěr objednávky nad 500 Kč, vytvořené do 19. 11. 2013, sleva Vám bude automaticky odečtena.


Přejeme Vám hezké podzimní dny,

Vaše Agáta

STAVEBNICE PRO MALÉ I PŘEDŠKOLÁKY

SmartMax - Postav a rozsviť!

Georello Toolbox

Dřevěná stavebnice - 45 ks

Leotošní novnka stavebnice SmartMax - obsahuje svítící tyčinky! Tato magnetická stavebnice představuje ideální hračku pro malé děti již od 1 roku. Přitahování a odpuzování magnetů je ohromí na jejich cestě za poznáním.. Starší děti mohou budovat věže, mosty a další super velké stavby.

Vaše cena: 1 750 Kč 

Převodová stavebnice řady GEORELLO v kufříku pro všechny malé koumáky! Tato stavebnice rozvíjí motoriku, tvořivost, fantazii a kombinační schopnosti Vašich dětí. Skládá se ze 165 kusů ozubených převodových kol, os a řetězů. Vyrobeno z plastů špičkové kvality. Pro děti od 5 let.

Vaše cena: 689 Kč

Dřevěná stavebnice od francouzské firmy vhodná pro děti od 2 let. S touto stavebnicí i malé děti postaví téměř cokoliv, stavebnice poskytuje mnoho možností různých konstrukcí. V balení jsou stavební díly, šrouby, matice, podložky, klíč a šroubovák. Skvělá hračka pro podporu tvořivosti a praktických dovedností, dále rozvíjí jemnou motoriku a představivost.

Vaše cena: 659 Kč

HRAJEME SI SE ZVÍŘÁTKY

Velké pexeso - zvířata

Umí prase létat? Velká hra

V kostce! Zvířata

Velké, krásně ilustrované pexeso pro nejmenší děti. Dtěti od 18 měsíců mohou hledat dvojice na otočených kartách, starší děti hrají klasickou verzi pexesa se zakrytými obrázky. V balení je 32 karet. Velikost karet ze silného kartonu je 11 x 11 cm. 

Vaše cena: 388 Kč 

Velká verze oblíbené rodinné hry po delší době opět k dispozici! Zábavná vzdělávací hra o zvířatech je vhodná pro děti již od 5 let. Umí prase létat? Jistě že ne! To ví přece každé dítě. Určit správné vlastnosti zvířat ale nebude vždycky tak snadné. U této zábavné a naučné hry se zaručeně nudit nebudete.

Vaše cena: 499 Kč


 

Co si zapamatujete za 10 vteřin? Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet jednotlivých zvířat. Jak na to? Vždy si 1 kartu vyberete, díváte se na ni 10 sekund a poté si vezme kartu váš soupeř. Vy hodíte kostkou a podle toho, jaké na ní padne číslo, vám protihráč přečte otázku. Vzpomenete si na správnou odpověď, která byla na kartě uvedená?

Vaše cena: 359 Kč 

VÝTVARNÁ INSPIRACE PRO ŠKOLAČKU
   Výtvarná hra Jezerní víly

Výtvarná hra Dívky od třešňového stromu

Svatební šaty

Probuďte ve svých dětech umělce s touto výtvarnou poetickou sadou. V balení najdete 4 krásné základy obrázků jezerních víl, 8 kvalitních oboustraných fixek, a brožuru s návodem krok za krokem. Sada je vhodná pro dívky od 7 do 13 let.

Vaše cena: 425 Kč

Vytvořte si 4 krásné obrázky. Vaše precizní práce na dokončení připravených předloh bude odměněna skvostným výsledkem! Výtvarná sada je vhodná pro děti od 9 do 15 let. Balení obsahuje: 4 předlohy formátu A4, 8 speciálních dvouhrotých fixek, nálepky, podrobný návod.

Vaše cena:  630 Kč

Dívky si mohou vytvořit vlastní módní kolekci svatebních šatů pomocí této kreativní sady. Mají zde připraveny tři papírové modelky, které stačí obléknout podle vlastní fantazie. Pomohou jim k tomu pevné barevné papíry = látky a sada samolepek s doplňky.


Vaše cena: 270 Kč 

RYCHLÁ KOLA A SILNÉ STROJE
3D Papírová skládačka - Garáže

Jak si postavit auto

StampoMinos, na stavbě

Krásné garáže jsou vyrobeny z kvalitního a odolného kartónu. Ideální pro hru s autíčky, která má každý doma. Děti mohou nejprve natankovat pohonné hmoty, pak autíčka umýt v myčce a nakonec zajet do garáží.

Vaše cena: 280 Kč

Dva kamarádi, krysák Arny a vrabčák Zíla, se rozhodnou, že si postaví auto. Získají důležitého spojence, žabáka Kristiána, který má možnost obstarat vše potřebné a práce může zvesela začít.

Vaše cena: 264 Kč

Tematická kreativní sada 10 ks velkých razítek na pěnové hmotě. Balení včetně inkoustového polštářku připraveného k razítování. Velikost razítek: cca 4.5 - malé motivy, 7.5 cm - velké motivy. Bagry, nakladače, domíchávače, míchačky, válce ...dopodrobna rozpracované stavební stroje a stavební ruch. S tím se už dá vytvořit ledacos!

Vaše cena: 290 Kč 

Jiří Žáček - krásné pohádky a básničky pro děti
Jestli máte rádi říkanky a humor, určitě znáte Jiřího Žáčka. Většina z nás se do školy učila jeho básně a dostávala pěkné známky za recitaci. Já mám Žáčkovy říkanky spojené s obrázky Adolfa Borna. Podle mě se k sobě náramně hodí a doplňují se.

Učíme se znát svět - hry pro děti o České republice i o celém světě

Dnešní děti vyrůstají v globalizovaném a navzájem propojeném světě, je proto pro ně důležité, aby se ve světě dobře orientovali. Otestovali jsme proto pro Vás několik společenských her o světě a o České republice, určených předškolákům a školákům.

Počítání pro předškoláky a malé školáky hravě a zábavně
Některé děti čísla a počítání baví a chtějí si tyto dovednosti pilovat a procvičovat, jiné děti zase nebaví a většinou se tedy o to víc potřebují matematice věnovat. Pro obě skupiny dětí jsme vybrali několik zajímavých her, které dětem předvedou svět čísel a logického přemýšlení jako zábavnou aktivitu; děti pak snadno pochopí, že se s matematikou lze kamarádit.

 

Aby vaše děti měly správný vztah k penězům
V dnešní době je naprosto klíčové rozvíjet finanční gramotnost dětí. I malé děti jsou konfrontovány se spoustou lákadel v obchodech, reklamách apod. a rodiče je musí učit rozlišovat mezi tím, co je důležité a má smysl do toho investovat peníze, a tím, co žádný hlubší smysl nemá. Školáci pak již většinou mají alespoň pár korun k dispozici a musí se učit s nimi hospodařit.

 
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.