Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Tvořivá dílna Aladine: Razítkujeme příběhy

Tvořivá dílna Aladine: Razítkujeme příběhy

Festivaly, akce, soutěže 1. 5. 2022
Tereza Kotilová
Víte, že razítka dokážou víc, než jen otisknout obrázek? Zkuste skrze ně vyprávět příběhy. Dejte průchod fantazii a uvidíte, že chytře navržená razítka mají v sobě zárodek situací a dějů, které děti dokáží hravě rozvíjet.

V příběhu je život, příběhem podporujeme fantazii, jeho vyprávěním můžeme i rozvíjet slovní zásobu dětí či jejich vnímání dějové a časové posloupnosti. S tvořivými razítky Aladine StampoMinos se vaše děti přenesou do svých oblíbených světů nebo si svůj zcela nový a originální svět vytvoří. Se StampoMinos se předškolákům pracuje velmi snadno: jsou totiž tak akorát velká, razítkovací inkoust je pratelný a umyvatelný (z hladkých ploch) a obrázky na razítkách navržené tak, aby rozehrávaly dětskou představivost.

Dílna je zdarma.

Razítka Aladine

Tvořivá dílna je určena pro větší děti. Razítka Aladine umí vyprávět příběhy. Kdo v naší dílničce společně s námi prozkoumá nové pohádkové světy?

Razítka AladineRazítka AladineRazítka Aladine
 

Na co víc se můžete v rámci festivalu těšit?
Mrkněte se:


Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.