Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Herna: Prostorové hlavolamy pro nejmenší

Herna: Prostorové hlavolamy pro nejmenší

Festivaly, akce, soutěže 1. 1. 2023
Tereza Kotilová
Prostorové dřevěné hlavolamy pro malé i velké. Přijďte si potrápit své hlavičky a probudit v sobě vynalézavost do naší dílny v rámci Agátina hravého festivalu. Orientace v prostoru patří mezi základní činnosti, které by dítě mělo při svém rozvoji zvládnout. Co je před, co za? Co je uvnitř, co je venku? Když se něco schová, zmizelo to navždy, nebo se to zase může najít?

Prostorové hlavolamy pro nejmenší

Dřevěné logické hry
 
jsou skvělým pomocníkem pro zvládnutí vnímání orientace v prostoru pro děti ve věku od 2 do 3 let. Využijte příležitost si hlavolamy vyzkoušet a stavte se v naší herničce.

Jde o hlavolamy, které svým atraktivním vzhledem dokáží přilákat pozornost a soustředění dítěte. Hlavolam v podobě králíčka, autíčka, dřevěných stavebnicových dílků či zámků s věžemi dítě zaujme na celé hodiny. Každý hlavolam má různé stupně obtížnosti (48-60 zadání) a dítě se s nimi postupně učí vnímat prostor. 

Herna: Prostorové hlavolamy pro nejmenší

Na co víc se můžete v rámci festivalu těšit?
Mrkněte se:

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.