Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Domácí pískování: Medvěd na horách

Domácí pískování: Medvěd na horách

Stáhněte si zdarma 26. 6. 2017 1 minuta
Kristýna Křížová
Zbyly vám barevné písky či třpytky z výtvarných sad Djeco a rádi byste je ještě využili? Stáhněte si šablonu obrázku bílého medvěda na horách, která obsahuje také tipy, jak si další obrázky vytvořit sami doma.

Připravili jsme pro vás návod a šablonu ke stažení zdarma, díky který využijete zbylé barevné písky či třpytky z výtvarných sad Djeco. Budete potřebovat jen vytisknout si obrázek (barevně či černobíle), obyčejné lepidlo a drobné pomůcky.

Návod je velmi jednoduchý, krok po kroku vás povede tvorbou:

Věříme, že vám tento návod pomůže ještě lépe využít kreativní sady Djeco a současně ukáže, jak si další obrázky vyrobit sami doma. Až vám dojdou všechny písky či třpytky, jistě si vyberete z řady novinek od Djeco, které nyní nově kombinují písky i třpytky. Budete již vědět, že inspiraci i materiál z každé sady využijete i dlouho poté, co vyrobíte všechny originální obrázky!

  

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.