Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Dobrá hračka 2023: Smyslové vnímání

Dobrá hračka 2023: Smyslové vnímání

Festivaly, akce, soutěže 10. 4. 2023 3 minuty
Tereza Kotilová
Letošní Agátin hravý festival opět přináší spoustu zábavy včetně hlasování v anketě Dobrá hračka 2023. Pojďte s námi odhalit nominované hry a hračky v kategorii smyslové vnímání. Zapojit do hlasování se může každý jak online tak přímo na festivalu.

Dobrá hračka 2023: Smyslové vnímání

Kategorie Dobrá hračka 2023: Smyslové vnímání

Jedním ze smyslů, který stimulujeme již od narození, je zrak. Ten se postupně vyvíjí a proměňuje. Zrakem poznáváme dokonale okolní svět. Vnímáme světlo, barvy, tvary a mnoho dalších informací. Jak správně podpořit zrak a jaké hračky k tomu vybrat se dočtete v našem článku Černobílé hračky: Jak správně stimulovat zrak dítěte? nebo Vybíráme první dětské knížky a leporela pro nejmenší.

Věděli jste, že pro děti je důležitý každodenní pohled do zrcadla? A proč? To vám objasníme na blogu v článku 3 důvody, proč dětem v každém věku dopřát pohled do zrcadla.

Jakmile se dítě naučí bezpečně sedět, jeho ručičky jsou volné k prozkoumávání. Jakmile se rozpohybuje, plazením či později chozením, cesta k prozkoumávání i toho, co se doposud zdálo být nedosažitelné, je volná. Přečtěte si, jak tyto "profesionální průzkumníky" zabavit a podpořit v jejich rozvoji.

Už jste četli náš montessori seriál s praktickými tipy pro každý věk?

Pouštíte si radši videa? Omrkněte naši sadu videí "Hračky pro nejmenší" a inspirujte se mezi těmi nejoblíbenějšími kousky.

👉 Na našem blogu najdete mnohem více článků na toto velice diskutované téma, stačí si vybrat a můžete se s chutí začíst.

👧💬 Pojďte si s námi povídat na téma smyslové vnímání do naší facebookové skupiny Agátina hravá poradna.
 

Nominace Dobrá hračka 2023: Smyslové vnímání

Pojďte hlasovat v kategorii Smyslové vnímání a ovlivněte tak, která hra či hračka z tohoto výběru letos získá ocenění Dobrá hračka 2023.

👉 Hlasovací formulář najdete zde.

Do semifinále se probojovaly tyto tři produkty:
 

👉 Vítěze všech kategorií najdete pohromadě zde.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.