Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Dobrá hračka 2023: Předškoláci a malí školáci

Dobrá hračka 2023: Předškoláci a malí školáci

Festivaly, akce, soutěže 10. 4. 2023 3 minuty
Tereza Kotilová
Letošní Agátin hravý festival opět přináší spoustu zábavy včetně hlasování v anketě Dobrá hračka 2023. Pojďte s námi odhalit nominované hry a hračky v kategorii předškoláci a malí školáci. Zapojit do hlasování se může každý jak online tak přímo na festivalu.

Dobrá hračka 2023: Předškoláci a malí školáci

Kategorie Dobrá hračka 2023: Předškoláci a malí školáci

Každý rodič chce dobře připravit svého předškoláka na vstup do školy. Ve škole na děti čeká čtení, psaní, počítání i spousta nových informací, kterým se postupně bude učit. My v Agátině světě preferujeme přípravu na školu zábavnou formou a rádi se s vámi o naše tipy dělíme. Přečtěte si více o naší inspiraci, jak hravě naučit děti číst a počítat v článku Rozvíjíme předškoláky: Hravá příprava na školu.

Velice oblíbenou hrou, díky které předškoláci i malí školáci rozvíjejí své logické myšlení, soustředěnost i matematickou představivost či kreativitu je hra od známé značky HABA Logic! CASE. V jedné krabičce je ukrytá široká škála hlavolamů a logických úkolů, které budou děti bavit. Výhodou je snadné ověření správné odpovědi díky dřevěnému kolíčku, který je součástí hry. Dalšími vzdělávacími a velice oblíbenými hrami jsou Perlix a Numerix od značky Djeco ze série Eduludo, která hravou formou připravuje děti na školní prostředí.

Samozřejmě nesmíme zapomínat na rozvoj jemné motoriky, která vychází z práce zápěstí a pohybu prstů.Tomuto tématu jsme v nedávné době věnovali jeden díl našeho grafomotorického seriálu. A k tomu si rovnou přečtěte něco o správném držení tužky.

👉 Na našem blogu najdete mnohem více článků na toto velice diskutované téma, stačí navštívit rubriku Rozvíjíme předškoláky a můžete se s chutí začíst. 

👧💬 Pojďte si s námi povídat na téma předškoláci a malí školáci do naší facebookové skupiny Agátina hravá poradna.
 

Nominace Dobrá hračka 2023: Předškoláci a malí školáci

Pojďte hlasovat v kategorii Předškoláci a malí školáci a ovlivněte tak, která hra či hračka z tohoto výběru letos získá ocenění Dobrá hračka 2023

👉 Hlasovací formulář najdete zde.

Do semifinále se probojovaly tyto tři produkty:


👉 Vítěze všech kategorií najdete pohromadě zde.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.