Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Relaxační omalovánky a zábavné úkoly Djeco ke stažení zdarma

Relaxační omalovánky a zábavné úkoly Djeco ke stažení zdarma

Stáhněte si zdarma 30. 3. 2020
Kateřina Hrubešová
Pracovních listů není nikdy dost. Obzvláště takových, které ilustrovaly přední umělci francouzské značky Djeco. Děti v nich mohou procvičovat úkoly zaměřené na pozornost a všímání si detailů, vybarvovat překrásné mandaly či vyprávět příběhy. Stáhněte dětem zdarma úkoly a nechte je učit se hrou!
Smahane Girardet patří mezi dvorní ilustrátorku značky Djeco. Její kresby můžete znát například z kreativní sady Mozaika kočka a želva, která vyniká překrásným metalickým designem. Nyní připravila deset pracovních listů s oblíbenými omalovánkami s mandalami.


Mandaly jsou spojovány s východní kulturou a nejbližší překlad ze sanskrtu znamená ornament, kolo, kruh, oblouk nebo dokonce i magický kruh. Jsou krásné, klidné a dodávají pozitivní energii. Při jejich vybarvování děti trénují koncentraci, pečlivost a uvolnění ruky. Také dobře působí například na děti s poruchami pozornosti. Stáhněte si 10 nádherných mandal a relaxujte.

Relaxační omalovánky Djeco ke stažení zdarma

Další ilustrátorka, Magalie Lehuche, připravila pro děti 30 okouzlujících pracovních listů. Děti budou seřazovat obrázky A-B-C podle dějové posloupnosti. Doporučujeme s dětmi pracovat a povídat si o obrázcích. Vyprávěním příběhu si děti rozvíjí plynulost řeči a slovní zásobu.
 
Zábavné úkoly Djeco ke stažení zdarma

Zrakové vnímání je velmi důležití v předškolním věku. Děti se učí rozlišovat základní barvy a jejich odstíny, určují rozdíly v podobných tvarech, a to i zrcadlově obrácených, poznávají stejné tvary apod. Caroline Faup vytvořila 30 zábavných ilustrací k procvičování zrakového vnímání.
 
Zábavné úkoly Djeco ke stažení zdarma
 
Jsou vám obrázky povědomé? Aby ne! Její hravé ilustrace zdobí výtvarnou hru Tanečnice - iris folding - skládání papíru nebo sadu na výrobu postaviček - víly
 

 

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina se stará o Facebookovou stránku Agátina světa, je také autorkou mnoha článků na Agátině blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O své poznatky se dělí v pravidelných článcích, které jsou součástí našich newsletterů.