Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog 4 tipy pro děti na cesty

4 tipy pro děti na cesty

Tipy pro výběr her a hraček 17. 6. 2018 2 minuty
Kristýna Křížová
Jak zabavit děti na cestách a na dovolených? Inspirujte se našimi tipy na šikovné hry na prázdniny.

Ve spolupráci s časopisem S dětmi v Praze jsme pro vás vybrali čtyři skvělé hry, které se nám velmi osvědčily při nejedné prázdninové cestě.

Něco navíc: proč jsme vybrali právě tyto cestovní hry?

Všechny doporučené hry jsou výborně a nápaditě zpracované. V případě Animazoo jsme vsadili na jistotu a vybrali hru od oblíbené francouzské značky Djeco. Naše děti milují zoologické zahrady. Při této hře začíná vždy velká bitva o zvířátka a celá rodina se u ní skvěle baví.

Dalším výběrem jsou hry od české značky 4bambiniHonem zpátky do ohrádky je hra, která je vhodná i pro ty nejmenší děti. Krásné ilustrace seznamují děti se zvířátky, které žijí na dvorku. Líbí se nám jednoduchost hry a možnost uzpůsobit náročnost podle věku dítěte. Zvířátkové trio je šikovná hra do kapsy. Všichni ji známe z dětství. Máme na mysli rovnou tři hry - pexeso, kvarteto a černého Petra. Tento praktický balíček obsahuje všechny tři hry, takže při balení na prázdninové cesty ušetříte místo.

Kuličkový labyrint Hasiči – labyrintové hry s kuličkou nás velmi baví. Dostat kuličku z jednoho místa na druhé vyžaduje soustředění a pěknou dávku trpělivosti. Hru bereme na cesty do auta a vždy nás překvapí, jak dlouho dokáže naše dítě zaujmout.

Užijte si hravé léto!

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.