Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Vyrobeno v Evropě:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Betexa

Česká firma Betexa přináší dětem radost z papírového tvoření. Jejich vystřihovánkydidaktické omalovánky a 3D skládačky dokážou děti zabavit, poskytují jim prostor k procvičování jemné motoriky a trénují jejich soustředěnost a trpělivost. Na 3D skládačky není zapotřebí nůžky ani lepidlo. Navíc se díky kvalitnímu pružnému materiálu dají sestavovat opakovaně

Betexa kromě zábavy z papíru vydává vlastní stolní hru Pexetrio. Jedná se o unikátní naučnou hru, která trénuje paměť a přináší užitečné informace v souvislostech. Předškolákům je věnovaná série Pexetrio Kids, s níž procvičí barvy a tvary, naučí se poznávat ovoce i zeleninu, rozeznávat zvířecí rodinky nebo se seznámí s prvními anglickými slovíčky. Základní série Pexetrio pomůže školákům s abecedou, poodhalí jim práci záchranářů nebo je provede nejrůznějšími státy. U každého státu se naučí poznat vlajku, mapu a významnou památku. Hry Pexetrio jsou velmi oblíbené, a proto se dočkaly několika rozšíření. Série Pexetrio Plus je zaměřena na složitější témata, jako je poznávání hub, bylin, ptáků či savců a stává se tak ideální zábavou pro starší děti i dospělé.

Další edukativní hračkou firmy Betexa je Šikovný provázek na procvičování počtů. K dispozici jsou matematické úkony: sčítání, odčítání, násobení či dělení. Na každé z deseti kartiček čeká deset početních příkladů. Pomocí provázku označíte výsledky a otočením kartičky hned zjistíte, zda jste počítali správně. 
 
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější didaktické hry

Zobrazuji 1 - 10 z 10