Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Batůžky pro malé děti a předškoláky

Batůžky pro malé děti a předškoláky

Akce, festivaly, dílny 1. 4. 2019 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Děti předškolního věku také tráví značnou část dne mimo domov a tak potřebují spolehlivý a pohodlný batoh, do kterého se vejde svačina a oblíbená hračka. Nabídka předškolních batohů je široká, mají krásný design s dětskou tématikou a pestré barvy. Důležitou roli hraje především kvalita - dobře zpracovaná záda, široké ramenní popruhy (nesmí se zařezávat) a hrudní pásy (nesmí padat z ramenou)!
Není nad to vyzkoušet si batůžek na zádech vašeho dítěte! Proto přijďte prohlédnout a vyzkoušet kvalitní dětské batůžky osvědčených značek jako Hama, český Topgal a Boll, švýcarského Affenzahn či německého Herlitz. Tyto námi osvědčené značky vynikají vysokou kvalitou zpracování a použitého materiálu. Samozřejmostí jsou ergonomicky tvarovaná záda, prodyšné polstrování a nastavitelné ramenní popruhy.
 

 

Hledáte další aktivity pro vaše děti? Tady jsou:

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-