Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Atlasy světa pro děti od 3 let a pro předškoláky

Atlasy světa pro děti od 3 let a pro předškoláky

Tipy pro výběr her a hraček 24. 6. 2017 2 minuty
Kristýna Křížová
Naše děti se rodí do otevřeného světa, v němž je důležité znát souvislosti. Doporučujeme tedy již od školkového věku děti seznamovat se světem, ale i s naší zemí. Vybrali jsme pro vás tipy na několik dětských atlasů, vhodných pro předškolní děti i děti až do cca. 13 let. Všem je společné moderní zpracování, vkusné ilustrace a přiměřenost informací věku dítěte.

Atlas pro nejmenší (od 3 - 4 let)

Jak začít dětem představovat svět? Pro nejmenší zvídavé děti je ideální Atlas světa pro děti z nakladatelství B4U Publishing. Na sedmi rozkládacích velkoformátových stránkách se děti dozvědí z krásných a vkusných ilustrací a jednoduchých textů (někdy schovaných i ve vlepených miniknížečkách) to základní o tom, kdo a jak v které části světa žije, jaké tam můžeme najít rostliny, stavby apod.

Dětský atlas světa

Ilustrované atlasy světa pro předškolní děti

Velkou oblibu mezi dětmi i rodiči si také získala velkoformátová kniha Mapy, plná nádherných ilustrací o formátu 56x38 cm!. Svou velikostí a zpracováním ve stylu starých objevitelských map přímo vybízí k tomu, pohodlně se uvelebit v křesle nebo se natáhnout na koberec, zapíchnout prst do mapy, aktivovat fantazii a vydat se na cestu do tajuplných krajin.
Předškolním dětem, které už mají základní představu o tom, jak svět vypadá, a zajímají je podrobnosti, doporučujeme velmi pěkné ilustrované atlasy. Na Cestu kolem světa se můžete vydat se stejnojmenným atlasem z dílny francouzských autorů. Na celostránkových ilustracích děti najdou řadu zajímavých informací, které jistě podnítí jejich chuť poznávat svět.

Kniha je rozkládací jako harmonika. Po rozložení měří celkem 3 m!

 
 
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-