Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Andrea Latif, expedice zásilek

Andrea Latif, expedice zásilek

Inspirativní rozhovory 1. 3. 2018
Kristýna Křížová
Andrea je skvělá organizátorka, která drží pevně v rukou expedici vašich balíčků. Teď je však na rodičovské dovolené a do chodu Agátina světa se zapojuje jinak. Objevte, jak!

Andreo, před narozením dcerky Jasmínky jsi měla na bedrech organizaci odesílání balíků našim zákazníkům i zásobování našich prodejen zbožím z centrálního skladu. Co je podle Tvých zkušeností v takovém skladu nejdůležitější?

Důležité je mít všechny potřebné informace o stavu zakázek a pohybu zboží od ostatních kolegů, dodavatelů i spedičních služeb. Neméně podstatné je flexibilně reagovat na požadavky zákazníků, případně s nimi řešit náhlé změny v objednávkách. Všechno je to tedy o neustálé komunikaci, abychom dostali zboží, které si zákazník přeje, zdárně na určenou adresu včas. Nechceme přeci zklamat děti, kterým jsou naše hračky určené. Agátin svět je pro nás světem šťastných a spokojených dětí a jejich rodičů, kteří se s nimi radují.

Teď, když máš malou dcerku, nám pomáháš s tvorbou textů pro web. Můžeš nám svou práci přiblížit?

Jelikož jsem měla možnost se v Agátině světě detailně seznámit se všemi produkty, mohu svými články a popisy upozornit zákazníky na jejich výjimečnost. Obchod je zaměřen na kreativní a didaktické hračky. Každá naše hra či hračka rozvíjí určitým způsobem dítě, které si s ní hraje. Mojí prací je obeznámit rodiče s potenciálním tvůrčím či rozvojovým přínosem hračky pro dítě, který získají jeho koupí. Ne vždy si člověk uvědomí, co je možné s konkrétní věcí dělat. Proto se snažím navést rodiče a jejich děti na alternativní využití hraček z Agátina světa, pokud takové další využití mají.

Jasmínka je šikovné a aktivní miminko. S čím si nejvíc hrajete?

Jasmínka je opravdu velice aktivní dítě. Každý den se nás snaží něčím novým překvapit. Aby také ne, za chvíli ji bude jeden rok. Nejvíce si hraje s mámou a tátou:) Zpíváme si spolu, vyprávíme říkanky, závodíme v lezení po čtyřech, apod. Jasmínka ráda listuje knihami. Proto jsem jí pořídila leporela a knihy s tvrdými stránkami. Nemá vyloženě oblíbenou hračku nebo plyšáka. Je kreativní ve výběru hraček a s přibývajícími měsíci se její vkus postupně mění. Je krásné pozorovat, jak se vyvíjí. Se zájmem jí sleduji a říkám si, co se jí zrovna honí v hlavičce. Od počátečního ohmatávání a zkoušení různých materiálů, přes ochutnávání a okousávání všeho, se dostala do fáze, kdy jí baví prozkoumávat a objevovat svět. Otevře každý nezajištěný šuplík. Pečlivě si prohlíží věci, které z nich vyndala, a zase je dává, sice poněkud chaoticky, nazpátek.

Začíná skládat dřevěné kostky na sebe, prohazuje je různými otvory nebo shazuje z nich postavené komínky. Oblíbila si dřevěné magnetky od Djeca, které chodí denně přemisťovat z jednoho rohu lednice na druhý. Trénuje si tím jemnou motoriku a zároveň ji seznamuji s významem obrázků, které znázorňují. Zajímá jí cokoliv, co cinká, cvaká, chrastí nebo šustí. Začíná jaro, takže spolu vyrážíme na dětská hřiště, kde se Jasmínka druží s ostatními dětmi. Pozoruje je, usmívá se na ně a haleká. Hrát si s nimi ještě pořádně neumí, ale všechno má svůj čas.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-