Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Aktuální stav projektu Lepší škola pro všechny

Aktuální stav projektu Lepší škola pro všechny

Agáta pomáhá 24. 10. 2020 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Sledujte spolu s námi, jak se daří vybírat prostředky na podporu projektu Lepší škola pro všechny. Kromě toho vám budeme přinášet zajímavé rozhovory s odborníky charitativní organizace Člověk v tísni, nahlédneme také do života dvou rodin, jejichž děti dostaly šanci k lepšímu vzdělání a přiblížíme vám práci dobrovolníků, bez kterých by tento projekt nemohl existovat. Najděte si chvilku času a přečtěte si, jak se nám společně daří dosahovat našeho cíle. Může vás tak hřát dobrý pocit z malé pomoci a hlavně dobrého skutku.

Projekt Agáta pro ohrožené děti si stanovil tyto cíle:

  1. Vybavit 11 předškolních klubů pomůckami v hodnotě 25 289 Kč
  2. Zajistit provoz 11 předškolních klubů 11 x 6 000 Kč
  3. Vybavit lektory z 8 poboček pomůckami pro doučování v hodnotě 20 403  Kč
  4. Zajistit koordinaci doučovacích aktivit 8 x 10 000 Kč


Konečný cíl: Částkou 191 692 Kč chceme podpořit děti na cestě za lepším vzděláním.


Informace ke sbírce: Agátin svět (K+L NET, s.r.o.) je spolupořadatelem veřejné sbírky „Lepší škola pro všechny“ registrované magistrátem hl. m. Prahy pod č.j.: S-MHMP/1551858/2014. Tuto sbírku pořádá Člověk v tísni, obecně prospěšná společnost, jíž Agátin svět předá veškerý výtěžek z prodeje charitativních voucherů. Zakoupená částka kuponů v Kč před případnou slevou odpovídá počtu zakoupených voucherů (1 voucher = 1 Kč).
 

Jak se nám společně daří tyto cíle naplňovat?

20. 10. 2020
Vedení Agátina světa předává hry a didaktické pomůcky z prvních tří týdnů sbírky v celkové hodnotě krásných 28 841 Kč. V této částce je zahrnuto:
  • vlastní dar Agátina světa v hodnotě 7 083 Kč
  • dar značky 4bambini v hodnotě 2 3397 Kč
  • pomůcky pořízené z darů vás, zákazníků ve výši 19 361 Kč.
Děkujeme! Pokud chcete pomoci i  dále, sbírka nekončí... Stále můžete přispět koupí charitativního voucheru

 


9.10.2020
K dnešnímu dni jste již věnovali na naplnění prvního cíle projektu více než 6500 Kč! Velice děkujeme! 

V našem skladu se připravují hračky v hodnotě 7 083  Kč, které Agátin svět daruje jako svůj vklad do letošního projektu. Mezi dary najdete didaktické hračky, které Vám pomohou s výchovou a vzděláváním dítěte. 


5. 10. 2020
Nahlédněte do života dvou dětí, které dostaly druhou šanci. Elis a Ema žijí teď zcela jiný život než ten, který znaly před vkročením do předškolního klubu a doučovací skupiny.

1. 10. 2020
Zahajujeme letošní sbírku na podporu vzdělání v rámci projektu Lepší škola pro všechny, který je zastřešen organizací Člověk v tísni. Od dnešního dne můžete podpořit tento projekt nákupem charitativního voucheru v libovolné hodnotě.
Agátin svět podpoří letos projekt  Lepší škola pro všechny, který je zastřešen organizací Člověk v tísni, o.p.s.. Tato charitativní organizace působí na na více než polovině škol v České republice v místech, kde chybí dostatečná podpora státu a dalších institucí. 
"Loňský školní rok byl mimořádně náročný nejen pro děti, ale také pro nás rodiče. Téměř ze dne na den rodiče suplovali učitele kvůli zavřeným školám. Jsem máma tří školních dětí a zpočátku to byl jeden velký chaos. Musela jsem nastavit jasná pravidla, jak zvládnout chod domácnosti a výuku na dálku všech dětí. Mám velké štěstí, že jsem mohla pracovat z domu a poskytnout dětem adekvátní podporu. Uvědomila jsem si, že takové štěstí nemají všechny děti. Mnoho dětí se ocitlo v úplně jiné situaci - neměly využití počítače s připojením na internet nebo dokonce jim chyběla od rodičů dostatečná opora v domácí výuce. Děti, které ztratily kontakt se školou, začaly rychle zaostávat. A právě tato krizová situace nás přivedla k myšlence, že letos chceme pomoci v oblasti vzdělávání. Vzdělávání dětí, které to nejvíce potřebují. Proto chceme podpořit program Lepší škola pro všechny, který organizuje Člověk v tísni. Všechny děti by mají právo na kvalitní vzdělání a šanci na lepší budoucnost.", říká Kristýna, zakladatelka Agátina světa. 
 
Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 1000,-