Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Nová série Agáta TV 2021 - sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agátin svět předal dar Člověku v tísni

Agátin svět předal dar Člověku v tísni

Agáta pomáhá 31. 10. 2020 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Společně s našimi zákazníky a partnery jsme udělali radost dětem ze sociálně znevýhodněných rodin, které potřebují podporu ve vzdělání. Před několika dny proběhlo předání daru Člověku v tísni od vedení Agátina světa. Pojďte se podívat, co vše bylo předáno a čím jsme společně pomohli!
Dne 20. října 2020 jsme navštívili předškolní klub nezávislé organizace Člověk v tísni v Praze. Bohužel nám současná situace nedovolí, aby se předání účastnily i děti z předškolního klubu. A tak setkání proběhlo ve skromném počtu. Přivítala nás zde vedoucí vzdělávacích služeb Zuzana Ramajzlová, která osobně převzala dar v celkové hodnotě 28 841 Kč. Tato krásná částka zahrnuje:
  • vlastní dar Agátina světa v hodnotě 7 083 Kč
  • dar značky 4bambini v hodnotě 2 397 Kč
  • pomůcky pořízené z darů vás, zákazníků ve výši 19 361 Kč.


Velmi nás těší míra solidarity a pomoci v současné době. Moc děkujeme za vaši pomoc!
 

Jaké hry a didaktické pomůcky podpoří vzdělání?

Výběr her a didaktických pomůcek pro předškolní klub jsme konzultovali s metodičkou předškolních klubů Alžbětou Pospíšilovou. Aktivity pro předškolní děti jsou především zaměřeny na celkové posílení schopností a dovedností, které odpovídají věku dítěte. Rozvíjí se např. oblasti motoriky a grafomotoriky, zrakového a sluchového vnímání, sociálních dovedností, logické myšlení atd. Vhodné jsou hry z řady Edulodo od francouzské značky Djeco či pomůcky připravené podle principů oblíbené Montessori metodiky


Metodička Michaela Kučerová vybrala pomůcky, které jsou stěžejní podporou ke zvládnutí školy. Děti potřebují pomoc s doháněním zameškané výuky a další hry a didaktické pomůcky umožní doučování dalších znalostí a dovedností. Zábavnou formou doplní vzdělání například pomocí didaktické hry Pekelné učení s čertíkem Kvítkem: vyjmenovaná slova od značky 4bambini.


Věnovanou sbírku her a didaktických pomůcek pro předškolní klub a doučování jsme znázornili graficky v níže uvedeném obrázku. Děkujeme, že jste to i dětem, které mají těžší startovací pozici, umožnili.Výrobci a distributoři her a didaktických pomůcek, kteří se připojili k Agátinu světu:

     


Dále bychom rádi poděkovali blogerkám, blogerům a komunikačním partnerům. Při této příležitosti jsme měli možnost seznámit se s mnoho zajímavými osobnostmi, které nám přiblížili práci s dětmi ze sociálně znevýhodněných rodin. Zajímavé rozhovory si již brzy budete moci přečíst na našem blogu.
 
 


Děkujeme! Pokud chcete pomoci i dále, sbírka nekončí... Stále můžete přispět koupí charitativního voucheru


 
Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina se stará o Facebookovou stránku Agátina světa, je také autorkou mnoha článků na Agátině blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O své poznatky se dělí v pravidelných článcích, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč