Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agáta podpořila děti na Praze 4

Agáta podpořila děti na Praze 4

Agáta pomáhá 18. 6. 2017 1 minuta
Kateřina Hrubešová
10. narozeniny slavíme hravě a společně s dětmi, jak jinak. A dáváme jim dárky. Věnovali jsme proto celkem 140 her 4bambini Městské části Praha 4, na jejímž území působíme. Školky, školy a sociální odbor MČ Praha 4 získaly 120 her a sociální odbor dalších 20 her.

Paní Ina Kotvová, zástupkyně starosty MČ Praha 4, společně s radním, Jaroslavem Míthem, vedoucí odboru sociálního, paní Věrou Rožkovou, a vedoucí odboru školství, prevence a rodinné politiky, paní Janou Ságlovou, od nás převzali pro školky, školy a pro sociální odbor celkem 120 ks her 4bambini. Kromě českých verzí her o slušném chování Nešťourej se v nose! a o bezpečnosti Dávej bacha! si pro děti vybrali i hru o zdravé stravě To je bašta! a anglickou verzi hry Dávej bacha! - Watch out!

 

 

O tom, že hry najdou ve školkách či družinách své místo, samozřejmě vůbec nepochybujeme. Velikou radost však máme z toho, že hry zaujaly i pracovníky sociálního odboru. Hry využijí při práci v poradnách či na táborech a dalších akcích, které MČ Praha 4 pro děti ze sociálně slabších rodin pořádá. Několik her dostanou darem děti ze sociálně slabých rodin. 

Dalších 20 kusů hry Vadí? Nevadí! aneb Nejsme všichni stejní poslouží pro rychlejší integraci dětí ze zahraničí do českého protředí.

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-