Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog 5. ročník Festivalu kreativního a logického hraní na Střeleckém ostrově

5. ročník Festivalu kreativního a logického hraní na Střeleckém ostrově

Akce, festivaly, dílny 12. 4. 2018 2 minuty
Kristýna Křížová
Přijďte v sobotu 26. 5. 2018 na Střelecký ostrov prožít krásný den plný hraní, tvoření, přemýšlení i setkání s inspirativními hosty. Výtvarné dílny, herní a stavebnicové ráje jsou připraveny pro děti od 1 do 12 let i pro rodiče.

Přijď si s celou rodinou stavět, vyrábět, hrát i lámat mozkové závity! Kluci i holky budou stavět obrovské vláčkodráhy, zábavné kuličkové dráhy a otestují stavebnice z převodových koleček. Pokusíte se postavit vesmírná vozítka z magnetické stavebnice i originální stroje či stavby z dřevěných stavebnic. Naučíte se tvořit linorytem, vytvoříte si originální látkovou tašku či pohádkový stojánek na notýsek

Na Festivalu na vás čeká řada novinek. Představíme vám českou autorskou značku Pikle z Pytle s Kufříkovým královstvím, což jsou designové hrací domečky, ukryté uvnitř kufříku. Kromě toho chystáme i dílnu, kde si něco vytvoříte a dozvíte se mnoho zajímavostí o včelkách, myškách a první pomoci. Radost nejmenším udělá hernička plná krásných textilních hraček

 

Kromě oblíbených hlavolamů si můžete zahrát i akční zábavné společenské hry. Mladší sourozenci si pohrají v koutku dřevěných a didaktických hraček. Na čtenáře bude čekat výměnný knižní bazárek. Rodiče se mohou poradit v logopedické poradně i v poradně zdravých školních batohů. Všichni si z festivalu odnesou malý dárek a zároveň se mohou účastit o losování 10 výherních balíčků a 2 školních batohů Topgal!

 


Detailní program na www.kreativnifestival.cz. Pro aktuální informace sledujte naši událost na facebooku!

 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-