Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog 20. 10. 2019 11:30: Jak ochráním své dítě?

20. 10. 2019 11:30: Jak ochráním své dítě?

Agáta pomáhá 8. 10. 2019 1 minuta
Kristýna Křížová
Chcete si jako rodiče být opravdu jisti, že vašemu dítěti nic nehrozí, že ho nic a nikdo netrápí? Setkejte se v rámci Agátina hravého festivalu s psycholožkou Mgr. Michaelou Kolumpkovou z Dětského krizového centra, která pomáhá dětem unášet jejich trápení.
Dětské trápení je často pro nás dospělé na první pohled neviditelné. Děti se s mnoha bolestmi neumějí nebo bojí svěřit. Kde jsou hranice toho, co je jen nevinná, byť drsná hra a co je už obtěžování, trápení, vydírání, šikana? Jak mluvit se svými dětmi, aby se nám svěřily a našly u nás pomoc? Jak budovat jejich důvěru? Co dělat, když se nám něco nelíbí?

Psycholožka Mgr. Michaela Kolumpková působí tři roky jako terapeutka Dětského krizového centra. Věnuje se jak krizové intervenci, tak i tak psychodiagnostice a terapii dětí. V Dětském krizovém centru pomáhá dětem zpracovávat traumatické zážitky, kterých se na nich nejčastěji dopustili ti nejbližší. Pomáhá dětem unášet jejich trápení a snaží se co nejvíce podpořit jejich zdravý psychický vývoj. Jejím přáním je pomoci dětem snížit následky traumatizace do budoucna a dát jim tak co nejvíce šancí prožít dobré dětství.

Na besedě s Míšou se dozvíte:
  1. Jak a komu pomáhá Dětské krizové centrum
  2. Jak a kdy se na Dětské krizové centrum obrátit
  3. Co to je okamžitá krizová pomoc
  4. A spoustu dalšího…
Počet míst na besedu je omezený, registrujte se prosím v tomto formuláři.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 400 Kč