Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog 2. ročník soutěže Dobrá hračka

2. ročník soutěže Dobrá hračka

Tipy pro výběr her a hraček 28. 4. 2018 1 minuta
Kristýna Křížová
Vyberte Dobrou hračku 2017! Pojďte s námi již druhý rok podpořit skutečně dobré hračky! Hračky, které jsou vkusné a děti nejen zabaví, ale také je budou rozvíjet a hravou formou učit něco nového. Hračky, na které se jako rodiče můžeme spolehnout. Hračky, které dětem dlouho vydrží, jsou variabilní, podporují kreativitu nebo celé rodině přinesou pěkné zážitky při společném hraní.

Vyberte s námi Dobrou hračku 2017

 

Proč soutěž Dobrá hračka 2017?

Vloni společně s námi prokázalo ohromujících 1114 rodičů, že jim není lhostejné, jaké hračky provází jejich děti tím nejkrásnějším obdobím lidského života. Dlouhodobě nám vadí, že neexistuje platforma, která by v českém prostředí prezentovala a podporovala kvalitní hračky, přinášela rodičům inspiraci a tipy pro rozvíjející zábavu jejich ratolestí. Stranou zůstává i společné hraní a vyrábění, ačkoliv krásné zážitky při hře jsou tmelem rodinného života. A tak jsme si ji vytvořili. Vyhlašujeme 2. ročník ceny Dobrá hračka!

 

Jak soutěž probíhá

Soutěž Dobrá hračka 2017 probíhá od 1. do 30. 4. 2017. Soutěž je rozdělena do sedmi věkových kategoriích. V každé z nich je nominovaných pět jedinečných hraček, her, skládaček, tvořivých sad, stavebnic či puzzle. Jejich společnými jmenovateli jsou přínos pro všestranný rozvoj dítěte a jeho smysluplnou zábavu a kvalitní provedení od designu až po finální zpracování.

 

Ocenění Dobrá hračka 2017 a odměny

Vítězové jednotlivých kategorií získají titul Dobrá hračka 2017 a budou jím označeni na webu agatinsvet.cz a v prodejnách Agátin svět.
Každý hlasující získá jako odměnu voucher na slevu na 10% na nákup v prodejnách či e-shopu Agátin svět. Všichni hlasující budou zařazeni do slosování o 20 dárkových balíčků v hodnotě 1100 - 2000 Kč.

didaktické hry pro děti 

Partneři projektu

Soutěž vyhlašuje Agátin svět. Partnery projektu jsou časopisy S dětmi v Praze a S dětmi v Brně.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 1000,-