Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog 19.10.2019 14:00: Vytváříme obrázky z metalických fólií

19.10.2019 14:00: Vytváříme obrázky z metalických fólií

Festivaly, akce, soutěže 11. 10. 2019 1 minuta
Kristýna Křížová
Naše odpolední sobotní Djeco dílnička je určena pro malé školáky, kteří si chtějí zkusit techniku vlepování blýskavých fólií.
Přijďte si vyzkoušet unikátní vlepovací techniku, která je snadná a přesto nesmírně efektní! Pomocí blýskavých folií budeme zdobit obrázky robotů i princezen. Vytvoříme unikátní díla tak trochu ve stylu Gustava Klimta.

  

Dílničkou nás budou provázet naše báječné ambasadorky Andrejka @kozizivot se svým synem Filípkem a Lucie @denikbatolete s dětmi Natálkou, Terezkou a Adámkem, kterou možná z náte i z našich inspirativních rozhovorů na našem blogu.

            

Od 14 hodin budeme s dětmi od 7 let pracovat s tvořivými sadami Kreativní hra - Roboti a Kreativní hra - Krásné dámy. Těšíme se!

Dílnička je pro návštěvníky Hravého festivalu zdarma, kapacita je ale omezena, proto, máte-li zájem, místo svým dětem včas rezervujte skrze tento náš registrační formulář.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 400 Kč