Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog 19.10.2019 11:00: Vyškrabáváme obrázky

19.10.2019 11:00: Vyškrabáváme obrázky

Festivaly, akce, soutěže 11. 10. 2019 1 minuta
Kristýna Křížová
Znáte techniku vyškrabávání obrázků? Odhalte krásu barev a vyzkoušejte se svými dětmi tuto skvělou a zábavnou techniku s jednou z kreativních sad francouzské značky Djeco.
Od 11 hodin budeme cvičit dětskou trpělivost a jemnou motoriku a budeme společně odhalovat krásné obrázky technikou vyškrabávání předloh zvířátek z louky i z lesa. Přidejte se k nám a naší skvělé ambasadorce Lence @lukynkovalenicka.

                        

Sady, které budete moci v této dílničce zdarma vyzkoušet, jsou Vyškrabávání - Zvířátka z lesa a Vyškrabávání - Zvířátka na louce. Technika je vhodná pro děti od 3 let. Kapacita je omezena, proto, máte-li zájem, místo svým dětem včas rezervujte skrze tento náš registrační formulář.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč