Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Dobrá hračka 2022: Jak rozvíjet smyslové vnímání nejmenších?

Dobrá hračka 2022: Jak rozvíjet smyslové vnímání nejmenších?

Festivaly, akce, soutěže 4. 4. 2022 3 minuty
Tereza Kotilová
Letošní Agátin hravý festival přináší spoustu zábavy, zajímavých tematických diskuzí a hlasování v anketě Dobrá hračka 2022. Pojďte se dozvědět více o jednom z diskuzních témat a odhalte s námi nominované hry a hračky v této kategorii. Zapojit do hlasování se může každý!

Dobrá hračka 2022: Jak rozvíjet smyslové vnímání nejmenších?

Festivalové diskuzní téma: Jak rozvíjet smyslové vnímání nejmenších?

Jedním ze smyslů, který stimulujeme již od narození, je zrak. Ten se postupně vyvíjí a proměňuje. Zrakem poznáváme dokonale okolní svět. Vnímáme světlo, barvy, tvary a mnoho dalších informací. Jak správně podpořit zrak a jaké hračky k tomu vybrat se dočtete v našem článku Černobílé hračky: Jak správně stimulovat zrak dítěte? nebo Vybíráme první dětské knížky a leporela pro nejmenší.

Věděli jste, že pro děti je důležitý každodenní pohled do zrcadla? A proč? To vám objasníme na blogu v článku 3 důvody, proč dětem v každém věku dopřát pohled do zrcadla.

Jakmile se dítě naučí bezpečně sedět, jeho ručičky jsou volné k prozkoumávání. Jakmile se rozpohybuje, plazením či později chozením, cesta k prozkoumávání i toho, co se doposud zdálo být nedosažitelné, je volná. Přečtěte si, jak tyto "profesionální průzkumníky" zabavit a podpořit v jejich rozvoji.

Pouštíte si radši videa? Omrkněte naši sadu videí "Hračky pro nejmenší" a inspirujte se mezi těmi nejoblíbenějšími kousky.

👉 Na našem blogu najdete mnohem více článků na toto velice diskutované téma, stačí si vybrat a můžete se s chutí začíst.

👧💬 Jste nedočkaví? Pojďte s námi diskutovat hned teď do naší nové facebookové skupiny Agátina hravá poradna.
 

Nominace Dobrá hračka 2022: Rozvoj smyslového vnímání nejmenších

Pojďte hlasovat v kategorii Rozvoj smyslového vnímání nejmenších a ovlivněte tak, která hra či hračka z tohoto výběru letos  získá ocenění Dobrá hračka 2022. Do semifinále se probojovaly tyto tři produkty:
 


Známe vítěze! Sečetli jsme vaše hlasy v anketě Dobrá hračka 2022 a známe vítěze každé kategorie. Jste zvědaví, jak hlasování dopadlo? Pojďte se s námi na výsledky podívat.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč