Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Dobrá hračka 2022: Jak rozvíjet jemnou motoriku u předškoláků?

Dobrá hračka 2022: Jak rozvíjet jemnou motoriku u předškoláků?

Festivaly, akce, soutěže 4. 4. 2022 3 minuty
Tereza Kotilová
Letošní Agátin hravý festival přináší spoustu zábavy, zajímavých tematických diskuzí a hlasování v anketě Dobrá hračka 2022. Pojďte se dozvědět více o jednom z diskuzních témat a odhalte s námi nominované hry a hračky v této kategorii. Zapojit do hlasování se může každý!

Dobrá hračka 2022: Jak rozvíjet jemnou motoriku a další dovednosti u předškoláků?

Festivalové diskuzní téma: Jak rozvíjet jemnou motoriku a další dovednosti u předškoláků?

Váš předškolák se rozvíjí mnoha směry. Důležité je dobře se připravit na vstup do školy, kde na děti čeká čtení, psaní, počítání i spousta nových informací. My v Agátině světě máme rádi přípravu na školu zábavnou formou a rádi se s vámi o naše tipy dělíme. Přečtěte si více o naší inspiraci, jak hravě naučit děti číst a počítat v článku Rozvíjíme předškoláky: Hravá příprava na školu. Nebo se inspirujte, jak pro rozvoj předškoláků využít magnetické stavebnice v článku Rozvíjíme předškoláky s magnetickou stavebnicí SmartMax.

Samozřejmě nesmíme zapomínat na rozvoj jemné motoriky, která vychází z práce zápěstí a pohybu prstů. Jak procvičit jemnou motoriku a rozvíjet ji jsme vám sepsali v jednom dílu našeho grafomotorického seriálu. A k tomu si rovnou přečtěte něco o správném držení pera.

👉 Na našem blogu najdete mnohem více článků na toto velice diskutované téma, stačí navštívit rubriku Rozvíjíme předškoláky a můžete se s chutí začíst.

👧💬 Jste nedočkaví? Pojďte s námi diskutovat hned teď do naší nové facebookové skupiny Agátina hravá poradna.
 

Nominace Dobrá hračka 2022: Rozvoj jemné motoriky a dalších dovedností u předškoláků

Pojďte hlasovat v kategorii Rozvoj jemné motoriky a dalších dovedností u předškoláků a ovlivněte tak, která hra či hračka z tohoto výběru letos získá ocenění Dobrá hračka 2022. Do semifinále se probojovaly tyto tři produkty:
 

Známe vítěze! Sečetli jsme vaše hlasy v anketě Dobrá hračka 2022 a známe vítěze každé kategorie. Jste zvědaví, jak hlasování dopadlo? Pojďte se s námi na výsledky podívat.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč