Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Dobrá hračka 2022: Jak připravit předškoláka na 1. třídu?

Dobrá hračka 2022: Jak připravit předškoláka na 1. třídu?

Festivaly, akce, soutěže 17. 4. 2022 3 minuty
Tereza Kotilová
Letošní Agátin hravý festival přináší spoustu zábavy, zajímavých tematických diskuzí a hlasování v anketě Dobrá hračka 2022. Pojďte se dozvědět více o jednom z diskuzních témat a odhalte s námi nominované hry a hračky v této kategorii. Zapojit do hlasování se může každý!

Dobrá hračka 2022: Jak připravit předškoláka na 1. třídu?

Festivalové diskuzní téma: Jak připravit předškoláka na 1. třídu?

Každý rodič chce dobře připravit svého předškoláka na vstup do školy. Ve škole na děti čeká čtení, psaní, počítání i spousta nových informací, kterým se postupně bude učit. My v Agátině světě preferujeme přípravu na školu zábavnou formou a rádi se s vámi o naše tipy dělíme. Přečtěte si více o naší inspiraci, jak hravě naučit děti číst a počítat v článku Rozvíjíme předškoláky: Hravá příprava na školu.

Velice oblíbenou hrou, díky které děti rozvíjejí své logické myšlení, soustředěnost i matematickou představivost či kreativitu je hra od známé značky HABA Logic! CASE. V jedné krabičce je ukrytá široká škála hlavolamů a logických úkolů, které budou děti bavit. Výhodou je snadné ověření správné odpovědi díky dřevěnému kolíčku, který je součástí hry. Dalšími vzdělávacími a velice oblíbenými hrami jsou Perlix a Numerix od značky Djeco ze série Eduludo, která hravou formou připravuje děti na školní prostředí.

Samozřejmě nesmíme zapomínat na rozvoj jemné motoriky, která vychází z práce zápěstí a pohybu prstů.Tomuto tématu jsme v nedávné době věnovali jeden díl našeho grafomotorického seriálu. A k tomu si rovnou přečtěte něco o správném držení pera.

👉 Na našem blogu najdete mnohem více článků na toto velice diskutované téma, stačí navštívit rubriku Rozvíjíme předškoláky a můžete se s chutí začíst. 

👧💬 Jste nedočkaví? Pojďte s námi diskutovat hned teď do naší nové facebookové skupiny Agátina hravá poradna.
 

Nominace Dobrá hračka 2022: Jak připravit předškoláka na 1. třídu

Pojďte hlasovat v kategorii Jak připravit předškoláka na 1. třídu a ovlivněte tak, která hra či hračka z tohoto výběru letos získá ocenění Dobrá hračka 2022. Do semifinále se probojovaly tyto tři produkty:
 


Známe vítěze! Sečetli jsme vaše hlasy v anketě Dobrá hračka 2022 a známe vítěze každé kategorie. Jste zvědaví, jak hlasování dopadlo? Pojďte se s námi na výsledky podívat.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč