Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Dobrá hračka 2022: Fantazijní světy

Dobrá hračka 2022: Fantazijní světy

Festivaly, akce, soutěže 17. 4. 2022 3 minuty
Tereza Kotilová
Letošní Agátin hravý festival přináší spoustu zábavy, zajímavých tematických diskuzí a hlasování v anketě Dobrá hračka 2022. Pojďte se dozvědět více o jednom z diskuzních témat a odhalte s námi nominované hry a hračky v této kategorii. Zapojit do hlasování se může každý!
Dobrá hračka 2022: Fantazijní světy
 

Festivalové diskuzní téma: Fantazijní světy

Všechny děti mají velice bujnou fantazii a každý den nám do ní pootvírají svá vrátka. Taky občas valíte oči, co jsou vaše děti schopné vymyslet za příběhy, postavy, hry či tvorbu? Spousta hraček může dětem pomoct jejich fantazii rozvíjet a posouvat ji zase kousek dále do jiných rozměrů.

Svět dětí je plný fantazie a her. Někdy jsou nápady dětí tak velkolepé, že dokážou vtáhnout do děje i nás rodiče. No řekněte, kdy naposledy jste se stali obětí pirátské lodi, chrabrým rytířem nebo princeznou v nesnázích? V Agátině světě najdete herní světy plné fantazie pro holky i kluky. 

Nejen holčičky mají rády domečky pro panenky a své kamarády, ve kterých si s nimi mohou hrát a vymýšlet jim jejich každodenní dobrodružné příběhy. Objevte i netradiční domečky, které tuto hru zase trošku oživí.

👉 Na našem blogu najdete mnohem více článků na různá témata, stačí si vybrat a můžete se s chutí začíst. Na téma fantazijní světy se pobavíme také v naší tematické diskuzi, kterou pro vás natáčíme a brzy se o ní podělíme online.

👧💬 Jste nedočkaví? Pojďte s námi diskutovat hned teď do naší nové facebookové skupiny Agátina hravá poradna.
 

Nominace Dobrá hračka 2022: Fantazijní světy

Pojďte hlasovat v kategorii Fantazijní světy a ovlivněte tak, která hra či hračka z tohoto výběru letos získá ocenění Dobrá hračka 2022.  Do semifinále se probojovaly tyto tři produkty:
 


Známe vítěze! Sečetli jsme vaše hlasy v anketě Dobrá hračka 2022 a známe vítěze každé kategorie. Jste zvědaví, jak hlasování dopadlo? Pojďte se s námi na výsledky podívat.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč