Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Přehled značek Albatros Hry a hračky v akci -15 %

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Autor:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Zásilka z Knihozemě:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Albatros

Albatros je nejstarším českým nakladatelstvím. Vydává knihy pro děti a mládež téměř 70 let. Každý rok se můžete těšit na nejméně 100 knižních titulů oblíbených českých i zahraničních autorů. Krásnou knihou potěšíte každého čtenáře. Ti nejmenší sice ještě nečtou, ale u obrázkového leporela to ani nepotřebují. Děti si samy nalistují stránku, která je nejvíce zaujme svou ilustrací, protože zpevněné stránky se jim snadno otáčí. A jestli je v knížce přeci jen pár vět k přečtení, určitě jim s tím pomůžete.

Pro zvídavé děti, které se stále ptají, Albatros připravil naučné publikace z edice: Už vím, proč? Najdete v nich odpovědi na mnoho všetečných otázek svých dětí. Unaveným rodičům doporučujeme audioknihy na CD. Nádherně namluvené příběhy zklidní k poslechu každého, dítě i dospělého.

Nakladatelství Albatros ví, jak děti naučit číst samostatně

Pro děti, které se učí číst, vydává Albatros dětské knihy řazené do čtyř úrovní. V první úrovni jde o obrázkové čtení, kdy jsou některá slova nahrazena obrázkem v textu. Text čtou rodiče, prarodiče či starší sourozenci a malé dítě doplňuje věty pojmenováním obrázků. Druhou úrovní je první čtení. Bohaté ilustrace doplňují krátké věty popisující jednoduchý děj. Navazuje druhé čtení. Dětskému čtenáři se otvírají dveře fantazie. Děti již samostatně čtou a učí se porozumět textu. Poslední úrovní je třetí čtení. Děti se dostávají přes složitější souvětí a delšímu textu k zajímavému ději.
 
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější knihy