Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Tvoření prý kluky nebaví? Nemusí to být pravda!

Tvoření prý kluky nebaví? Nemusí to být pravda!

Tipy pro výběr her a hraček 18. 6. 2018 3 minuty
Kristýna Křížová
Vyzkoušeli jsme, že nemusí být pravda, že větší kluky tvoření nebaví. Téma hrdinů či komiksů je jim blízké a inspiruje je. Podívejte se s námi.

Letošní novinky francouzské značky dětských kreativních razítek Aladine nás velmi oslovily. Povolali jsme tedy dětské testery, abychom si ověřili, zda se budou líbit především těm, jimž jsou určeny. Jako první se do dvou nových sad pustil skoro desetiletý Kuba.

Razítka super hrdinů a komiksových hlášek

Kubu napadlo zkombinovat dvě sady razítek a vytvořit tak velmi akční obrázek. U sady superhrdinů využil skvělou vlastnost těchto razítek, kterou je pestrost: v této sadě najdete 12 postav hrdinů v různých pozicích a s různými výrazy. Umožnilo mu to vytvořit dějově velmi bohatý obrázek.

Razítka Stampominos jsou velká tak, aby je děti mohly snadno vybarvit, a Kuba toho dokázal skvěle využít:

 Tvořivá dětská razítka

Kluci = akce

Druhou sadou, kterou si Kuba vybral, byla sada StampoFun s komiksovými hláškami. Díky nim se postavy na obrázky dostaly do skutečného děje. Dokázal tím snadno vyjádřit jejich pocity a dokreslit hluky a zvuky v akční scéně.

A tady je výsledný obrázek:

¨

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.