Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Albi

Sortiment společnosti Albi je velmi rozsáhlý. V rámci naší koncepce: přinášet vám hry a hračky, které děti rozvíjí a vzdělávají, jsme do nabídky Agátina světa zařadili především společenské hry Albi. Nechybí zde oceněné hry Osadníci z Katanu, Velbloudí dostihy či Dominion. Velké oblibě se stále těší italská hra Bang! Důkazem jsou mnohá rozšíření, kterých se tato karetní hra dočkala.

Víme, že se dětem obvykle nechce do učení. Nabídněte jim vědomostní hru, které neodolají. Výběr je pestrý. Předškolákům jsou určeny první brainboxy zaměřené na poznávání barev, čísel a písmen. Svůj důvtip a znalosti uplatní ve hře Umí prase létat.

Na školáky jsou kladeny větší nároky, a proto je jim věnována celá plejáda her V kostce! procvičující paměť a vědomosti z oblasti matematiky, historie, přírodopisu i fyziky. Ubongo a Katamino vyzkouší jejich prostorovou orientaci a rychlost při rozhodování. Logické uvažování prověří s hádankami Mozkovna. Zeměpisné znalosti vytříbí při hraní hry Vlajky. Informace o České republice zase načerpají při hře Česko, Česko Junior nebo I know Česko. Proč se nutně učit? Znalosti lze získat hraním.

V roce 1991 založili společnost Albi dva vysokoškoláci. Rozhodli se, že zbohatnou na prodeji pohlednic. Jedním z nich byl současný majitel firmy Albi - Antonín Kokeš. Obchod s pohlednicemi se dařil. Netrvalo dlouho a mladíky oslovil Hallmark (největší světový výrobce pohlednic), se kterým začali spolupracovat. Postupně rozšířili sortiment pohlednic o vtipná přáníčka, drobné dárkové předměty, hlavolamy, diáře a společenské hry, které baví českou společnost přes 20 let. 
 
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější společenské hry