Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Zveme Vás na Struny 2015

Zveme Vás na Struny 2015

Akce, festivaly, dílny 23. 6. 2015
Kristýna Křížová

Prohlédněte si email online ZDE.

Aktivní hračky | Dětská CD, CD- Romy | Dětské knihy | Dřevěné hračky | Knihy pro rodiče a pedagogy Kreativní hračky |  Magnetické hračky  Společenské hry Školní potřeby  


Milí rodiče a prarodiče,
 

jako každoročně vás velmi srdečně zveme na víkendový tvůrčí festival pro děti Struny dětem. Jeho nabídka se opět rozrostla, a tak se i festival rozšiřuje do dvou prostor: kromě obvyklého divadla Minor ho najdete také v Novoměstské radnici.

Mezi letošními novinkami festivalu nás zaujala především Pianoštafeta. Přijďte si zahrát spolu s významnými klavíristy. Podpoříte také sochařský areál Bubec, neboť za každou minutu vašeho hraní sponzoři věnují 100 Kč studiu Bubec. Registrujte se na pianoštafetu zde.

Další šancí pro aktivní hudebníky je příležitost vystoupit spolu s En.dru na koncertu Open Mic a zahrát si s jeho profi kapelou. Podrobnosti a pozvánku na En.dru najdete zde.

Těšíme se na vás,

Vaše Agáta

AGÁTINY HRAVÉ ZÓNY NA STRUNÁCH

Papíráčci

Retročítárna pro děti

Knižní bazárek

Udělej si pohyblivou závěsnou papírovou loutku – z jednoduchých geometrických tvarů si vyrobíš barevné zvířátko, které rozveselí tvůj pokojíček, nebo můžeš vytvořit romantickou slečnu či fešáckého panáčka. Naučíš se také sestavit provázkový závěsný mechanismus a doma můžeš vyrábět další loutky.


 

Vzpomínková literatura pro největší s Agátiným světem. Také máte silné vzpomínky na nějakou knížku, která vás provázela, když jste byli malí? Ponořte se na chvíli do svého dětství a setkejte se s knížkami, které vás vrátí o pár (desítek) let zpět.


 

Výměnný obchod s Agátiným světem neboli chceš provětrat svou knihovničku a získat něco, co jsi ještě nečetl? Přines knížku, kterou bys doporučil svým přátelům a rád ji poslal dál. a místo ní si na knižním bazárku můžeš vybrat jinou, kterou ještě neznáš. Zaručeně bezhotovostní a nefalšovaný výměnný obchod s kvalitní literaturou.

 
AGÁTIN OBCHŮDEK NA STRUNÁCH DĚTEM

Kreativní novinky

Dětské audioknihy

Půvabné knížky

Přenádherná novinka pro všechny tvořivé slečny a jejich maminky. Namalujte si svůj vlastní hedvábný šátek s elegantním motivem. Vše potřebné najdete v krabičce, stačí udělat si dobrý čaj, na chvíli si sednout a tvořivě relaxovat.

 
 

Pohádky ze všech koutů světa vypráví Oldřich Kaiser. Existují i pohádky, ve kterých se nevyskytují pohádkové obludy, kde nevítězí mocné kouzlo či hrubá síla, ale navrch má rozum, moudrost a vtip.

 

Přijďte se opět podívat na to nejlepší z dětské literatury. Shromáždili jsme pro vás opět výběr knížek pro malé i velké děti s krásnými ilustracemi, chytrými informacemi, vtipnými básničkami... pro malé čtenáře i náctileté knihomoly - fajnšmekry.

 

Logopedové doporučují: hrajte s dětmi hry 
Asociace klinických logopedů udělila svou záštitu několika vybraným hrám pro děti od 2 do 7 let. Logopedům se při jejich práci osvědčily hry zn. Granna.

 

 

Poprvé čtu sám/a 
Jak dál, kdy vaše dítě zná písmenka a má chuť začít číst? Doporučujeme vybrat jednu z knížek z řady První čtení, to nic není nakladatelství Portál. Jednoduché příběhy jsou psané velkými tiskacími písmeny a jsou vhodné i pro děti, které se učí číst tzv. genetickou metodou.

 

Jak rozvíjet děti od 6 do 9 let: Trénujeme důvtip a přemýšlení 
Dejte prostor malým školačkám a školákům, aby vám ukázaly svůj důvtip. Hrajte s nimi společenské hry. Získají tak důležitou motivaci pro svůj další rozvoj a hravou příležitost použít, co se ve škole naučily. Přečtěte si naše tipy, jak hravě podpořit osobnost dítěte i jeho úspěch ve škole.

 

Radka Mlynárová: nenašla vhodnou výuku angličtiny pro své děti, tak si založila vlastní školu 
Radka Mlynárová se před dvěmi lety rozhodla změnit svůj (pracovní) život. Svět velkých kanceláří vyměnila za svou vlastní firmu Anglický klub. Na několika místech v Praze 4 (Brumlovka, Kamýk a Háje) a v Praze 8 (Kobylisy) nabízí dětem i dospělým výuku angličtiny. Používá frenčízový systém výuky angličtiny přímou metodou Mortimer English Club. Tato metoda má za sebou 20tiletý výzkum a rozvíjí tisíce studentů po celém světě - od batolat po seniory.

 

 
Nepřejete-li si dostávat zprávy z Agátina světa, zašlete email na adresu info@agatinsvet.cz
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-