Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Zveme na Struny dětem

Zveme na Struny dětem

Akce, festivaly, dílny 11. 10. 2015
Kristýna Křížová
Struny podzimu dětem nabídnou letos opět bohatší program, a proto je najdete nejen v obvyklém divadle Minor, ale nyní i na Novoměstské radnici. Agátin svět v rámci Strun také rozšířil svou nabídku. Kromě výtvarné dílny a prodejního stánku s těmi nejlepšími knižními, herními a kreativními lahůdkami nabídne také dvě novinky: retročítárnu pro rodiče a knižní bazárek pro děti.

Výtvarná dílna Papíráčci

Agátin svět podporuje tvořivost dětí, a proto jsme i letos pro vaše děti připravili tvůrčí dílničku. Děti si budou moci vyrobit pohyblivé papírové loutky, které si pak doma zavěsí nebo si s nimi mohou hrát divadélko.

Menším dětem jsou určeny barevné dílky různých tvarů, které pod vedením lektorky spojí cvočky a vzniknou tak zvířátka s pohyblivými končetinami. Větší děti do tvorby zapojíme více. Budou sestavovat loutky panáčka a panenky, ale díly na ně si oproti menším dětem budou dotvářet sami. Podle své fantazie si vybarví jednotlivé části těla a spojí je buď pohyblivými cvočky, nebo závěsným systémem z provázku. Lektorka také dětem ukáže, jak si tento pohyblivý systém sestavit i doma, aby si mohly samy kdykoliv vytvořit loutku zcela podle své představy.

  

Retročítárna pro rodiče

Nostalgické vzpomínání nad reedicemi knížek, které provázely nás, dnešní rodiče, a které jsou znovu k dispotzici i našim dětem, se stalo nepsaným každoročním rituálem u našeho prodejního stánku na Strunách podzimu. Tyto příjemné chvíle nás inspirovaly ke vzniku Retročítárny pro rodiče: přijďte se vklidu posadit do pohodlného ušáku, vezměte do rukou knížku, ke které se vážou vaše vzpomínky z dětství, a vzpomínejte a relaxujte...

Výměnný knižní bazárek

Také máte děti - knihomoly a hromadí se vám doma sice pěkné, ale už přečtené knížky? Vezměte je s sebou a na místě je vyměňte za jiné. Pošlete je do světa a užijte si jinou knížku, která se osvědčila jinému dětskému čtenáři.

 

Agátiny knižní a kreativní lahůdky

Stejně jako každý rok, i letos pro vás na Struny přivezeme to nej nej z knižní produkce posledních let i ty nejčerstvější kreativní novinky. Mezi knížkami vás jistě překvapí nádherné velkoformátové knížky s "luxusními" ilustracemi italské tvůrkyně Manuely Andreani či nové interaktivní encyklopedie pro nejmenší. Ale nazapomínáme ani na větší čtenáře, pro které přivezeme kvalitní a atraktivní čtení.

Počítat můžete také se zajímavou nabídkou audioknih a kvalitní hudby pro děti i s osvědčenými stolními hrami, které si užijí jak děti samy mezi sebou, tak celá rodina. 

 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-