Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Zábavné hry pro děti od 8 let

Zábavné hry pro děti od 8 let

Tipy pro výběr her a hraček 9. 6. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Hledáte rychlou, akční zábavu pro školáky od 8 let? Ideálně takovou, kterou můžete hrát s dětmi v rodině, ale třeba i na dovolené? Pak můžete bez obav vybírat z následujících zábavných her pro děti nad 8 let. Vybrali jsme pro vaše děti vyzkoušené a osvědčené hry, které se pyšní velmi dobrými recenzemi uživatelů.

 
Naše tipy na zajímavé zábavné hry pro děti od 8 let:

Activity JUNIORJungle SpeedCink! Extreme.... ty krávo!Noe - karetní hra

Activity junior: Jednodušší verze kreativní interaktivní hry, která rozvíjí fantazii, slovní zásobu a schopnost vyjádřit se. Přináší dobrou náladu a salvy smíchu.Princip hry je stejný jako u hry Activity pro dospělé, jedná se o popis, předvedení nebo nakreslení slov. Pojmy jsou však přizpůsobeny slovní zásobě a chápání dětí.

Jungle speed: Akční hry, při které sledujete měnící se symboly na kartách. Jakmile zahlédnete dvě úplně stejné karty, musíte co nejrychleji chytit dřevěný "totem". Přehmátnutí se samozřejmě trestá... Pozor tedy nejen na zbrklost, ale i na nečekané karty, které mohou dočasně upravit pravidla hry. Takže: nastartuje pozornost a postřeh a dobře se bavte!

Cink extreme: Cink Extreme! je další extrémně zábavná varianta známe společenské hry Cink! Oproti klasické varintě si v této verzi musíte dávat pozor na mnohem více faktorů! Když se na stole objeví dvě stejné karty, musíte rychle zacinkat na zvoneček. Kdo má rychlé reakce, získá karty protihráčů. Vyhrává ten hráč, který má nejvíce karet. 

Ty krávo: Paměťová hra, při které se neustále mění věci, které si člověk právě zapamatoval. Rámec tvoří sedm kategorií, které se týkají statku. Ke každé kategorii je vyložena jedna zakrytá karta, jejíž předmět si hráči musejí zapamatovat.

Noe - karetní hra: Rodinná, společenská hra Noe v krásné plechové krabičce. Jednoduchá pravidla, roztomilá zvířátka, herní doba okolo 30 minut. Přestože je tato hra určena především pro hraní s dětmi, pobaví se u ní i dospělí. Úkolem hráčů je pomoci Noemovi při záchraně zvířátek. Není to tak jednoduché, protože přepravní lodičky mají jen určitou nosnost. Zároveň je potřeba dávat pozor na to, kolik je na lodi samečků a samiček.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-