Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Zábavné hry pro děti od 5 let

Zábavné hry pro děti od 5 let

Tipy pro výběr her a hraček 13. 5. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Předškoláci již žijí bohatým společneským životem, a tak jsou různé tábory, víkendové a prázdninové akce dobrou příležitostí, aby si děti užili se svými vrstevníky spoustu legrace. Agátin svět proto vybral pro vaše děti několik veselých her, se kterými se děti nebudou nudit. Naopak, připravte se na slavy smíchu! Společenské hry od Agáty žádnou legraci nezkazí!

Naše tipy na zajímavé zábavné hry pro děti od 5 let:

 

  

Activity Děti: Dětská verze zábavné hry. Dva sloni se procházejí po pralese. Jsou na cestě k jezeru. Hráči posunují své slony po cestě pomocí šikovného znázornění a hádání pojmů. Který slon bude v cíli jako první
 
Tip Top Klap: Zábavná párty hra pro celou rodinu nebo partičku kamarádů. Karty s úkoly se střídají v rychlém sledu a vy si musíte pamatovat, jaké grimasy či zvuky předváděli spoluhráči před vámi. Pak vše bezchybně zopakujte a přidejte svůj zvuk či pohyb.
 
Píp, píp - karetní hra: Dětská karetní hra, ideální pro děti od 5 do 9 let. Smích a zábava zaručena! Úkolem hráčů je za pomoci zvuků nebo pantomimy uhodnout co je zobrazeno na kartě. Skvělá hra i pro menší děti, které ještě neumí číst.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-