Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Zábavné hry pro děti od 4 let

Zábavné hry pro děti od 4 let

Tipy pro výběr her a hraček 4. 6. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Další várka veselých her pro malé děti od 4 let. Můžete s nimi zkoušet hrát si s barvami či hledat rodinky zvířátek nebo pohádkových bytostí v krásném kvartetu. Nasmějete se ale také u klasické hry Kloboučku hop! Vybrané jsopu jsou dostatečně svižné a akční, aby i malé hráče bavily a neunavily. Užijte si s dětmi chytrou zábavu se společenskými hrami od Agáty!


Naše tipy na zajímavé zábavné hry pro děti od 4 let:


Barevná zvířátka    Kvarteto pro nejmenší - Rodinky   

Barevná zvířátka: Dětská hra s veselými barevnými zvířátky na principu jednoduchých karetních her. Úkolem hráčů je sestavit trojici různých zvířátek stejné barvy nebo získat tři stejná zvířátka různých barev. Vyhrává ten, kdo sestaví nejvíc trojic. 

Kvarteto pro nejmenší - Rodinky: Veselé kvarteto z Francie. Hráči sbírají karty členů jedné pohádkové rodiny: roztomilé čarodějnické děti a rodiče, potrhlé duchy, zakleté žabky.... Všichni členové rodiny jsou na kartách vyobrazeni, takže děti nemusí umět číst.

Kde spí můj medvídek?: Pěkná karetní hra z Francie pro malé děti od 4 let, které se snaží šikovnými otázkami dopátrat, kde spí medvídek - pod kterou kartou je schovaný. Hra děti učí nejen správně se ptát, ale i pozorně vnímat odpovědi a jednotlivé detaily.

Kvarteto pro nejmenší - Zvířátka: Krásné kvarteto z Francie, které si mohou zahrát již i nejmenší děti. Zvířátka, která hráči potřebují sesbírat (vždy jde o zvířátka ze stejného přírodního prostředí), jsou na kartách vyobrazena, takže děti nemusí umět číst.

Cestujeme do pohádek: Cestujeme do pohádek je soubor zábavných společenských her pro děti již od 4 let. Malé hráče zavede za vílou Amálkou, Maxipsem Fíkem, Bobem a Bobkem a dalšími oblíbenými pohádkovými hrdiny.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-