Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Zábavné hry pro děti od 3 let

Zábavné hry pro děti od 3 let

Tipy pro výběr her a hraček 8. 6. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Malé děti milují zábavu a smích. Vybrali jsme proto společenské hry, které jsou velmi jednoduché, a přitom hodně zábavné. Jak jinak, než výbuchy smíchu, by taky mohla skončit hra, po které za vámi dítě přijde s kartičkami, podle kterých má nárok na dvě písničky, tři pusinky a čtyři polochtání od vás? Užívejte si s dětmi veselé chvíli, dětské hry od Agáty vám v tom budou nápomocny!


Naše tipy na zajímavé zábavné hry pro děti od 3 let:

Černý Petr - Mistigri  Pusu na dobrou noc a spát!  4 veselé hry  Ludanimo - Sada her pro nejmenší<br/> 

Černý petr - Mistigri: Nádherné provedení oblíbené dětské karetní hry. To, co jej dělá neobyčejným, je fakt, že když dvě stejné karty položíte vedle sebe, vznikne vám z nich nový obrázek. S dětmi si pak o tom, co vidíte, můžete povídat: počítát zvířátka, pojmenovávat barvy, prozkoumávat krtčí galerii moderního umění apod. Jen pozor na kocoura Mistigri - ten k sobě parťáka nemá a komu zůstane v ruce, ten se stává Černým Petrem...

Pusu na dobrou noc: Jednoduchá, milá a rychlá hra pro nejmenší děti, ideální před spaním. Sbírejte karty, uložte panáčka do vystlané postýlky v krabičce od karet a až usne, vyberte si odměny uvedené na kartách: pusinky, pohlazení, polochtání...

4 veselé hry: Desky obsahující čtyři veselé hry. Atraktivní témata mašinek, čarodějnické školy či pirátských pokladů se stávají inspirativním prostředím pro vytváření vlastních příběhů a legend ke hře. 

Ludanimo: Tato sada her je výborný způsob, jak představit společenské hry nejmenším dětem. Obsahuje tři kompletní společenské hry pro děti od 3 do 6 let. Závod zvířátek s barevnou házecí kostkou, paměťovou hru na hledání zvířátek pod kostkami a stavění věže.Balení obsahuje: krabičky různých velikostí, figurky zvířátek, barevnou kostku a kostku s obrázky zvířátek.
 
Kulaté pexeso jungle: Oblíbená dětská hra s krásnými, velkými, obrázky zvířat. Pro děti od 3 let. V krabičce je 30 kartónových dílků o průměru 6,5 cm.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-