Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Zábavné hry pro děti od 12 let

Zábavné hry pro děti od 12 let

Tipy pro výběr her a hraček 26. 9. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
S velkými dětmi - pokud nám ještě dovolí nazývat je dětmi - je také velká zábava. Jsou výbornými společníky pro zábavné a párty hry, protože mají netřelé nápady a nebojí se se "odvázat". Jdou do hry naplno a snadno vás strhnou svým entuziasmem. Nenechte se zahanbit, vyberte si pro svou rodinu jednu z doporučených zábavných her a užijte si se svými děti spoustu legrace!


Naše tipy na zajímavé zábavné hry nejen pro děti od 12 let:

Activity ORIGINAL 2Černé historky 1Párty AliasDixit

Activity Original: Jedna z nejoblíbenějších rodinných společenských her. Chcete-li popojít figurkou po herním plánu, musíte spoluhráčům do časového limitu sdělit pojem, který jste si vytáhli na kartičce. Máte ale vždy stanoven i způsob, jakým musíte onen pojem sdělit - kresbou, pantomimou nebo opisem jinými slovy tak, aby je spoluhráči poznali. Ruce a nohy se musí zapojit do hry. Rodinná společenská hra Activity je zábavná jak ve třech, tak i ve větší skupině hráčů, třeba o 16 lidech. Pravidla jsou jednoduchá a srozumitelná, přesto Activity patří mezi největší hity posledních let a stává se klasikou.

Dixit: Hledáte jednoduchou, origiální a přitom zábavnou a překvapivě chytlavou hru? Vyzkoušejte Dixit! Zkuste uhodnout, kterou z karet se snovými ilustracemi, které mohou znamenat vše nebo taky nic, váš protihráč právě popsal. Zkuste pak na oplátku vy popsat svou kartu tak, aby ji ostatní uhodli, ale abyste ji "nedali" moc jednoduše. Je na každém hráči, zda se při popisu omezí pouze na jedno slovo nebo si vymyslí celý příběh. Krásná hra rozvíjející fantazii, vyjadřování a hlavně dobrou náladu.

Černé historky: Černé historky jsou zapeklité, morbidní a mysteriózní záhady pro teenagery a dospělé s jakýmkoliv vztahem k hrám. 50 černých historek, 31 zločinů, 49 mrtvol, 11 vražd, 12 sebevražd a jedno otrávené jídlo. Jak se to vše mohlo stát? Hráči se snaží zrekonstruovat celou historku pomocí otázek, na které jim moderátor odpovídá pouze ano nebo ne. Strašidelná hra na jakoukoliv párty, k vodě nebo třeba na cestu autem.

Párty Alias: Zábavná hra nejen se slovy vhodná na každou párty! V této hře vysvětlujete ostatním spoluhráčům význam slov pomocí jiných výrazů, takže používáte například synonyma, protiklady a nápovědy. Na prémiových polích na vás čekají i jiné úkoly: předvádění zvířat či povolání, hledání vhodných rýmů, popisování slavných osobností nebo hledání co nejvíce slov na jedno písmeno.  
 
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-