Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Zábavné hry pro děti od 10 let

Zábavné hry pro děti od 10 let

Tipy pro výběr her a hraček 25. 6. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Hledáte způsob, jak zabavit větší děti - školáky nad 10 let? Se zábavnými společenskými hrami z Agátina světa to nebude problém. Stačí si jen vybrat, zda vás baví při hře blafovat, máte rádi tajemné příběhy, kde nic není předem jasné, nebo naopak rádi pouštíte "fantazii na špacír"? Zábavné společenské hry, které jsme pro vás vybrali, pobaví vás i vaše děti, nejen doma, ale i na cestách.
Naše tipy na zajímavé zábavné hry pro děti od 10 let:


Švábí Salát  Lovci nociPříběhy z kostek

Švábí salát: V této bleskurychlé karetní hře se rajče někdy jmenuje paprika, salát, květák nebo přece jen rajče? Jedno chybné slovo, zaváhání, zakoktání a máte z toho salát! Hráči se pokoušejí vytvořit co možná nejrychleji pestrý salát tím, že střídavě odkládají své kartičky zeleniny. Hráči musejí nejen rychle vynášet karty, stejně rychle je také musejí správně pojmenovávat. Ale pozor, vyhrává jen ten, který dokáže bezchybně hrát při žonglování mezi pravdou a (nutnou) lží.


Lovci noci: Cílem vlkodlaků je porazit všechny upíry. Cílem upírů je naopak zničit všechny vlkodlaky. Lidé mají vždy individuální úkoly, každý člověk se snaží zvítězit sám za sebe! I přes rozdílné cíle je docela možné, že svého cíle dosáhne zároveň více hráčů, tudíž je i více vítězů. Pomocí potřebného vybavení a mocných kouzel zničte své protivníky a jednou provždy ukončete krvavý spor. Zvítězí upíři, vlkodlaci, nebo lidé?


Příběhy z kostek:  9 kostek, 54 obrázků, 10 miliónů kombinací, nekonečné příběhy... Hoďte kostkami a vyprávějte příběh! Buď si jen tak povídejte, nebo soutěžte o nejzajímavější příběh. Prostě hoďte kostkami a podívejte se na obrázky, které vám padly. Pak začněte skládat příběh, ve kterém se vše, co je na kostkách, objeví. Příliš nepřemýšlejte. Podívejte se na obrázky a příběh se sám začne rozvíjet. Zábavná společenská hra, která rozvíjí představivost a fantazii dětí i dospělých.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-