Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vytváříme jednoduchou hru pro nejmenší děti

Vytváříme jednoduchou hru pro nejmenší děti

Stáhněte si zdarma 3. 6. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Chcete-li podpořit rozvoj svého malého dítěte a pomoci mu poznávat svět a orientovat se v něm, můžete mu vytvořit jednoduchou přiřazovací hru. Podle návodu, který si můžete zdarma stáhnout, si s pomocí dětských razítek Aladine snadno vytvoříte hru, díky které pomůžete dítěti rozvíjet slovní zásobu a koncentraci, rozumět souvislostem (stroj - povolání) apod.
Na výrobu této hry potřebujete jen běžné pomůcky (čtvrtka, pastelky, běžnou magnetickou fólii atp.) a sadu dětských razítek Aladine (v této hře jsou použita razítka ze sady Povolání):
Razítka pro děti Povolání Dětská razítka Povolání 


Návod je ke stažení zde.

Zapojíte-li do výroby hry staršího sourozence, hezky tak podpoříte vztah dětí mezi sebou a starší dítě tvořivě zabavíte. Jistě pak spolu vymyslíte další způsoby, jak si s razítky vytvořit jiné hry (například pexeso, domino, Černého Petra...).

Tématické razítkovací sady StampoMinos od Aladine jsou ideální pro děti od 3 let. Velmi dobře se jim drží v ruce, obrázky se dobře otiskují a děti si je pak mohou vybarvit. 
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-