Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Tříkrálový pozdrav z Agátina světa

Tříkrálový pozdrav z Agátina světa

Akce, festivaly, dílny 2. 1. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová

Prohlédněte si email online ZDE.
Nepřejete-li si dostávat zprávy z Agátina světa, zašlete email na adresu info@agatinsvet.cz

Aktivní hračky | Dětská CD, CD- Romy | Dětské knihy | Dřevěné hračky | Knihy pro rodiče a pedagogy | Kreativní hračky |  Magnetické hračky  | Společenské hry | Školní potřeby  


Vážení přátelé,

Vážení zákazníci, posíláme Vám tříkrálový pozdrav a přání všeho dobrého do roku 2014. Navazujeme na úspěch loňských newsletterů a posíláme Vám tento novoroční, s výjimečnou novoroční slevou 12%, která se již během roku nebude opakovat!

Využít ji můžete při objednávkách nad 600 Kč zadaných do 20. 1. 2014 díky
kódu PADI-0114.
 Jako inspiraci pro strávení příjemných chvil s dětmi jsme pro Vás tentokrát vybrali vtipné a nápadité knížky a CD s příběhy a pohádkami.

Přejeme Vám krásné dny, 

Vaše Agáta

Nápadité knížky pro děti

Slon a mravenec

Lumír včelaří

Pirát a lékárník

Někdy je docela těžké žít spolu, když jsme každý docela jiný: jeden moc velký, druhý malinkatý a třetí tak akorát. Tak jako slon, mravenec a veverka v krásné a dnes už klasické knížce malířky a ilustrátorky Daisy Mrázkové.

Vaše cena: 272 Kč  

Medvěd Lumír, hlavní postava této dětské knihy, provází čtenáře celým včelařským rokem: od podletí až k medodobraní, kde včely berou vosk k stavbě svého díla, co je to propolis a k čemu slouží, jak funguje včelí společenství.

Vaše cena: 268 Kč

Balada Roberta Louise Stevensona vychází poprvé česky v překladu Petra Putny s úchvatnými ilustracemi Henninga Wagenbretha. Tento knižní skvost si určitě získá srdce mnohých dětí i dospělých.

Vaše cena: 362 Kč

Pohádky a příběhy pro společné poslouchání

Hrůzostrašné pohádky - 2CD

Karlík a továrna na čokoládu

Kolotoč a copánek

České i evropské pohádky, kterých se i přes název CD nemusíte vůbec bát, do dobře srozumitelné podoby, dlouhé "tak akorát", přepsal osvědčený Jiří Žáček a sugestivně namluvil Josef Somr. Ideální ke společnému poslechu s dětmi!

Vaše cena: 245 Kč  

Dětský fantastický román či pohádku, patřící do "zlatého fondu dětské literatury", čte Barbora Hrzánová v nezkrácené verzi na 4 audio CD. Pan Willy Wonka vám upřímně potřásá pravicí! Čeká vás spousta báječných překvapení!


Vaše cena: 317 Kč


 

Kolotoč a Copánek upletený z povídání, říkanek, písniček a hádanek pro nejmenší děti - pásmo z osvědčených a oblíbených textů pro děti známých českých básníků Františka Hrubína, Františka Halase, Josefa Bruknera a dalších.

Vaše cena: 266 Kč  

Výtvarně zajímavé knížky pro děti
Zdá se, že výtvarná stránka českých knížek pro děti zažívá mírné oživení. Různí vydavatelé začínají dávat více protoru originálním dětským knihám s kvalitnější a inspirativnější obrazovou složkou. Pojďme se podívat na několik novinek, které vaše děti i vás jistě zaujmou.

Začínáme kreslit: Voskovky, pastelky a fixy pro nejmenší

Děti jsou kreslením fascinovány velmi brzy. Pojďme se podívat, jaké výtvarné potřeby jsou vhodé pro první kreativní krůčky vašich dětí. (Že jsou všechny pomůcky zdravotně nezávadné a vypratelné, je samozřejmost.)

 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-