Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Tradiční stavění ze dřeva

Tradiční stavění ze dřeva

Akce, festivaly, dílny 23. 9. 2019 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Máte rádi vzhled a vůni dřevěných hraček? Stavebnice nikdy nevyjdou z módy a staly se přirozenou součástí dětských pokojíčků chlapců i dívek. Přijďte si naživo vyzkoušet a osahat dřevěné stavebnice Matador. Jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, samozřejmostí jsou nezávadné barvy a laky, žádné plasty a 100% kvalita.

Do dílny s dřevěnou stavebnicí Matador si může každé dítě i rodič přijít pohrát a zjistit, co dokáže dřevo. Postavte letadlo, dům, stroj či zařízení. Fantazii se v tomto světě rozhodně meze nekladou, spíše naopak. 


K dispozici vám dáme stovky dílků a spojovacích prvků a dřevěná kladívka, s nimiž se můžete pustit do opravdových staveb. Věřte nebo ne, ale ani rodiče nezůstanou jen tak stát a zapojí se do stavění. Půjde vám to natolik dobře, že si stavebici okamžitě zamilujete.


Matador je tradiční rakouská dřevěná stavebnice, která je vyrobena z kvalitního tvrdého dřeva těženého v Rakousku z trvale udržitelných zdrojů a díky tomu jsou ekologické a nezatěžují naše životní prostředí. 

Zpět na PROGRAM

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-