Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Tipy pro šikovné kluky i holčičky | Inspirativní knížky pro děti i rodiče | Kuličkové dráhy a didaktické hry

Tipy pro šikovné kluky i holčičky | Inspirativní knížky pro děti i rodiče | Kuličkové dráhy a didaktické hry

Tipy pro výběr her a hraček 1. 6. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová

Prohlédněte si email online ZDE.

Aktivní hračky | Dětská CD, CD- Romy | Dětské knihy | Dřevěné hračky | Knihy pro rodiče a pedagogy Kreativní hračky |  Magnetické hračky  Společenské hry Školní potřeby  


Vážení přátelé,


přicházíme opět s výběrem těch nejazjímavějších novinek a tipů pro Vaše děti. Nejprve prosím společně s námi zatleskejte magnetické stavebnici SmartMax - Dráha pro kuličku, která na veletrhu For Toys v Praze získala čestné uznání Grand Prix.
Experimentální sady, unikátní knížky, přínosné a zábavné hry rpo nejmenší i tvoření pro větší děti, to vše jim nyní můžete opřídit za zvýhodněnou cenu, a to díky 
kódu PADI-1314 zadanému při objednávce, získáte slevu 10% (při objednávce nad 600 Kč, zadané do 31. 10. 2014).
Přejeme Vám příjemný začátek podzimu!

Vaše Agáta


  KREATIVNÍ NOVINKY

Výtvarná hra - Květinové princezny

Výtvarná hra - Historické šaty

Výtvarná hra - Příběhy a legendy

Kreativní sada pro dívky od 6 do 11 let. Za pomoci razítek dotvoří děti obrázky 4 různých princezen. Krásná razítka, která dětem zůstanou pro dašlí samostatné tvoření, umožní vytvářet nádherné šaty.


Vaše cena: 450 Kč

Kreativní hra pro dívky od 9 do 15 let. Celkem 13 historických šatů od ranného středověku do r. 1950, k tomu velká sada nádherných sytých vodovek a oboustranných fixů a hlavně návod, jak kreslit elegantní a vzdušné šaty.

Vaše cena: 599 Kč

Nádherná výtvarná hra plná jasných a optimistických barev s něžnými motivy z říše fantazie pro dívky od 7 do 13 let. Sada obsahuje 4 předkreslené šablony, které děti s pomocí přiložených speciálních fixů vybarvují .

Vaše cena: 450 Kč

HRY PRO NEJMENŠÍ

Poznáš, které zvířátko se schovalo?

Topologix

Nauč se poznávat zvířátka

Zvířátka jsou na procházce po zahradě. Náhle se jedno zvířátko ztratí a schovává se pod keřem. Úkolem dětí je uhádnout, které zvířátko se ztratilo. Krátká hra s krásnými gumovými zvířátky pro rozvoj paměti a postřehu pro děti od 2,5 do 5 let.


Vaše cena: 475 Kč  

Didaktická hra pro děti od 4 let. Kde je žába? A kde pták? Na stromě, nahoře. Úkolem dětí je určit polohu pěti zvírat a rozmístit jejich žetony správně do herní mřížky. Velmi zábavná a poučná hra, která učí děti orientovat se v prostoru (na, pod, za...).

Vaše cena: 450 Kč

Zábavné kartičky s úkoly pro děti od 3 do 6 let, s kterými se učení stane zábavou. Úkolem dětí je nalepit odpovídající samolepku související s určitým zvířátkem na kartičku. Sada obsahuje 30 karet a 87 samolepek.


Vaše cena: 195 Kč

PRO ŠIKOVNÉ PRSTÍKY

Navlékací dřevěné korále - dopravní prostředky

Skládanky pro šikovné ručičky - Na naší stavbě

Brio Builder - stavebnice letadlo

Velké navlékací dřevěné korálky ve tvaru autíček, mašin, raket a dalších motivů dopravních prostředků. Balení obsahuje 18 korálků s velkými otvory a 2 navlékací šňůrky. Ideální zábava pro rozvíjení jemné motoriky a trpělivosti malých kluků zhruba od 2 let.


Vaše cena: 420 Kč

Knížka pro šikovné kluky obsahuje přes 20 snadno složitelných vytlačovacích modelů, sadu plastových brček, které budeš potřebovat pro "oživení" některých modelů, a také více než 100 samolepek, které můžeš využít pro jejich dokončení.


Vaše cena: 119 Kč

Skvělá švédská montážní stavebnice obsahuje 67 dílků. V balení je vše potřebné k sestavení dvou variant letadla - kleště, klíč, dřevěné dílky a návod. Letadlo můžete rozebírat a opět sestavovat nebo z těchto dílů samozřejmě sestavovat i cokoliv jiného podle své fantazie.
Vaše cena: 630 Kč
Akční cena: 595 Kč

PUZZLE PRO NEJMENŠÍ

Dort s překvapením - 24 dilků

Dřevěné puzzle - poskládej si zvířátka

Králík a přátelé - 9, 12, 15 dilků

Krásně ilustrované puzzle s překvapením. Ideální zábava pro děti od 3 let. Děti si sestaví obrázek a pod některými odklápěcími dílky najdou ještě schované překvapení.

Vaše cena: 450 Kč

4 nádherně ilustrované dřevěné puzzle skládající se ze 4 dílků. Nechte svoje děti sestavit si bláznivou kombinaci těla tygra, zebry, medvěda a velblouda!


Vaše cena: 385 Kč

Velké, podlahové a krásně ilustrované puzzle oblíbených zvířátek. Ideální zábava pro děti od 3 let. Zvířátka jsou barevně odlišná, takže nebude problém najít ten správný dílek.

Vaše cena: 450 Kč

  OCENĚNÉ KULIČKODRÁHY

SmartMax - dráha pro kuličku

Kuličková dráha - Rána kladivem

Kuličková dráha - Kolotoč a Vír

Tato magnetická stavebnice získala českou cenu Čestné uznání Grand Prix 2014! Děti si s touto sadou postaví hřiště z trubek, do kterého spustí kuličku. Mohou si vytvořit různé stavby či kuličkové dráhy.

Vaše cena: 1 238 Kč  

Stavebnice kuličkové dráhy, u které děti zažijí spoustu zábavy. Dráha je variabilní a určitě jí ocení jak děti, tak dospělí hráči. Všechny kuličkové dráhy ze série Trix jsou vzájemně kombinovatelné a získaly řadu světových i českých ocenění.

Vaše cena: 1 119 Kč

Dřevěná dráha, u které se děti skvěle pobaví, když kuličky procházejí dřevěným mlýnkem a točí se v červeném víru. Všechny kuličkové dráhy ze série Trix jsou vzájemně kombinovatelné a získaly řadu světových i českých ocenění.

Vaše cena: 840 Kč

EXPERIMENTÁLNÍ SADY PRO ŠKOLÁKY

Akvárium

Meteorologická stanice 

Robot z plechovky

Rybky můžete pozorovat periskopem a čas krmení a nutnost výměny vody za vás bude hlídat zařízení na poklopu akvária. Součástí sady je řada dalších šikovných pomůcek pro malého chovatele a návod plný zajímavých informací o chovu rybek.

Vaše cena: 769 Kč

Zahrajte si na meteorologa a pronikněte do tajů této zajímavé vědy. Meteorologickou stanici lze umístit venku a měřit rychlost větru, množství srážek, vlhkost a průměrné teploty.  Součástí sady je ilustrovaný návod s podrobným popisem pokusů a ostatních aktivit.

Vaše cena: 499 Kč

Nechte dítě si vyrobit z vlastní plechovky chodícího a kymácejícího se robota, kterého jednoduchým způsobem přemění na příšerku. Sada obsahuje řadu dílků a příslušenství,  potřebovat budete jen plechovku, šroubovák a baterie.

Vaše cena: 299 Kč

KRÁSNÉ NOVÉ KNÍŽKY

Vzhůru do Afriky!

O botě, která si šlapala na jazyk

Nádherné úterý

Půvabná kniha pro děti vypráví příběh dvou bratrů, kteří se vydají na dobrodružný výlet do Afriky. Dětem se představují africká zvířata počínaje lvem a konče žirafou.  Kniha je doplněna nenapodobitelnými ilustracemi Rudolfa Lukeše, význačného českého ilustrátora, který bohužel po většinu své umělecké dráhy nemohl u nás publikovat.

Vaše cena: 145 Kč

Pestrá čítanka pohádek a veselých básniček pro mladší školáky s rozvernými ilustracemi Galiny Miklínové. Děti se seznámí s botou, která si stěžovala, že neustále zakopává a šlape si na jazyk. A víte, jak se šišlání nakonec odnaučí? Děti se dozví nejen to, ale také si přečtou spoustu dalších vtipných příhod a básniček.


Vaše cena: 179 Kč

Legendární autorka obrázkových knih Daisy Mrázková vypráví něžný poetický příběh o tom, že příčina smutku jednoho člověka může být zdrojem radosti pro jiného - jak ztracená panenka rozesmutnila jednu holčičku, ale přinesla na svém putování světem radost spoustě dalším lidem.


Vaše cena: 272 Kč

PRO RODIČE

Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti

Domácí rodinný kalendář 2015

Krásný kalendář 2015

Neumí vaše děti usměrnit své chování? V této knize se děti s poruchou pozornosti naučí, jak udržet na uzdě své nálady a jak překonat pocity neúspěchu, smutku a strachu.


Vaše cena: 196 Kč 

Plánujte čas své rodiny pěkně a přehledně. Klasický rodinný kalendář je praktický a originální. S lynority Petry Cífkové procestujete letos Evropu.


Vaše cena: 229 Kč


 

Kalendář, se kterým budou vaše dny krásné. Rokem 2015 vás v Krásném kalendáři provedou nostalgicky zasněné ilustrace Andrey Tachezy. Každé dva týdny najdete v kalendáři inspirativní citáty.

Vaše cena: 219 Kč

Podzim s unikátními dětskými knížkami 
Říjen nám přinese tři krásné knihy, které zdaleka převyšují běžnou knižní produkci. Představujeme Vám je již nyní, abyste se na ně stihli začít těšit, případně si je předobjednat. Jejich autory jsou Petr Sís, Jostein Gaarder a Martin Sodomka.

Kreativní sady pro předškoláky - zajímavé novinky
Francouzská firma AladinE, kterou již jistě znáte díky skvělým sadám tvůrčích pěnových razítek pro děti od 18 měsíců či 3 let nebo dřevěných razítek pro děti od cca. 5 do 12 let, pro letošní rok připravila velmi hezké kreativní sady pro batolata a předškoláky. Skvělé na těchto sadách je především to, že rozvíjejí více dovedností dětí současně, například jemnou motoriku a prostorovou představivost či preciznost, a většinou jsou i opakovaně použitelné.

 
Nepřejete-li si dostávat zprávy z Agátina světa, zašlete email na adresu info@agatinsvet.cz
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-