Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Tip na aktovku pro drobné prvňáčky? Lehounké aktovky Herlitz

Tip na aktovku pro drobné prvňáčky? Lehounké aktovky Herlitz

Tipy pro rodiče školáků 21. 6. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Většina rodičů nastupujících prvňáčků hledá pro své dítě aktovku, která bude lehká (řada prvňáků neváží ani 20 kg!) a drobná, přitom však dostatečné kvalitní, aby nejen dobře plnila svou hlavní funkci, ale aby také chránila záda školáčka a dlouho vydržela. Tato kritéria perfektně splňují německé aktovky Herlitz.
Tyto aktovky váží pouze 1 kg, přesto mají vše, co má správná aktovka mít:
  • pevné dno pro stabilitu
  • polstrovaná, ergonomicky tvarovaná a prodyšná záda a nastavitelné ramenní popruhy pro bezpečný vývoj zad vašeho školáka
  • reflexní plochy (z vynikajícího mateirálu 3M Scotchlite) pro bezpečnost školáka
  • jednoduché zapínání a voděodolný materiál pro praktické používání.
Aktovku můžete objednat buď samostatně nebo v sadě s dalšími školními potřebami, jako je penál, druhé pouzdro a pytel na tělocvik. Vy jako rodiče oceníte, že ani u aktovek Herlitz při zasílání neúčtujeme poštovné. Vybrané modely aktovek, které najdete v nabídce, Vašim dětem vydrží až do 3. třídy.
školní aktovka HerlitzŠkolní takška Herlitz
Děti u těchto školních aktovek oceňují nejen vše praktické, co jsme již zmínili, ale i hezké (ale ne kýčovité) motivy obrázků, snadné otevírání, přehlednost hlavní velké kapsy i snadno dustupné kapsy na pití a svačinu. Díky pevnému dnu bude aktovka drobře stát na školním dvoře a nespadne např. do louže a neušpiní se.

Aktovka do školy Herlitzškolní taška Herlitz

Děti jistě svou školní tašku podrobí "zátěžovému testu" - však víme, jak veselý je život na školním dvoře a na jaké nápady mohou děti přijít... Výrobce, německý Herlitz, se na toto dobře připravil: aktovky splňují nejen přísné evopské normy, ale navíc prošly zátěžovým tesem pro splnění německé normy DIN 58124.

Školní aktovka Herlitz

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 3000,-