Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Strategické hry pro děti od 12 let

Strategické hry pro děti od 12 let

Tipy pro výběr her a hraček 20. 9. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Lze 12leté děti ještě nazývat dětmi? V některých oblastech jistě ano, ale u společenských her vám budou rovnocennými partnery. Dokonce budete muset často spolknout hořkou pilulku porážky... Děti se nebojí riskovat a nacházejí často originální řešení herních situací. Ale netřeba házet flintu do žita, vaše zkušenosti a trpělivost vám jistě umožní udržet si v očích vašich dětí potřebnou autoritu :-)

Naše tipy na zajímavé strategické hry pro děti od 12 let:


Monopoly Národní edice Česká republika Agricola Dominion Dědictví
 

Monopoly ČR: Hra století ve vydání pro Českou republiku. Poprvé se ve hře objevuje 22 měst, které jste si sami zvolili v národním hlasování! Připravte se na pořádnou zábavu a začněte vyjednávat na cestě k úspěchu!

Agricola: Jedna z absoutně a dlouhodobě nejoblíbenějších strategických her. Malé hospodářství – dřevěná chýše se dvěma místnostmi a dva lidé, kteří v této chýši žijí. To je základ této hry, která vás přenese do těžké doby 17. Století, kdy si lidé na farmách museli sami zaopatřit své živobytí. Čeká vás pěstování zemědělských plodin, chov zvířat, různé profese – prostě spousta věcí, které se na takové farmě mohly odehrávat. A to vše na pozadí originálních a téměř dokonale vyvážených herních mechanismů.

Dominion: Stojíte na počátku budování své vlastní říše a nemáte nic než trochu peněz a malé pozemky. Avšak brány světa jsou otevřeny dokořán, říše vzkvétá zakládáním nových vesnic, založením tržiště či vztyčením trůnního sálu. Jenže jsou tu také zdatní soupeři, a tak je třeba rozšířit svoji říši co nejrychleji. Jen tak se stanete pánem nejmocnějšího dominia. Rafinovaný herní systém se v každé partii postará o nové napětí.

DědictvíJe konec 19. století a éra bohatých anglických gentlemanů. Škoda, že vypatříte k těm chudším. Máte však bohatého strýčka, který nedávno zesnul a rozhodl se celý majetek odkázat tomu synovci, který si ho dokáže nejlépe užít. Ale jak to poznat? každý z vás dostane nemalé množství peněz a kdokoliv je dokáže utratit jako první, stane se právoplatným dědicem. Hra se hraje do zbankrotování prvního hráče. Každé kolo si budete muset vybrat plán dne, který vám určí, jak velkou budete mít nabídku míst a událostí, kde můžete utrácet.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-