Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Strategické hry pro děti od 10 let

Strategické hry pro děti od 10 let

Tipy pro výběr her a hraček 16. 10. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Ponořte se s dětmi do atraktivních příběhů, budujte svá panství či zachraňujte oběti katastrofy! Hrací oslečenských her s dětmi nad 10 let je již skutečně velkou výzvou pro všechny dospělé. Děti, které baví hrát hry, se nebojí přijímat riziko a zkoušet neotřelé strategie. Přijměte výzvu a užijte si napínavé herní souboje se svými dětmi!


Naše tipy na zajímavé strategické hry pro děti od 10 let:

Osadníci z Katanu Citadela Záchranáři - Boj s ohněm


Osadníci z Katanu: Osadníci z Katanu znamenali přelom v novodobé historii stolních her. Nejen, že jsou hrou chytrou i vtipnou zároveň, ale hra se také vyvíjí pokaždé výrazně jinak a léta Vás neomrzí. Představte si sami sebe ve věku objevů: vaše loď přistála po dlouhé a nebezpečné plavbě na pobřeží neobydleného ostrova. Je to ostrov Katan! Nejste ale jediným cestovatelem. Na pobřeží přistáli i další mořeplavci. Závod o nadvládu nad ostrovem právě začal! Budujete silnice a také další vesnice. Budete úspěšní v boji o to, kdo se stane vládcem Katanu? Klíčem k tomu je obchodování - některých surovin budete mít nadbytek, jiné vám budou chybět. 

Citadela: Hra s překrásnou grafikou karet. Cílem hráčů je postavit své město z karet staveb. Za každou kartu musí ale zaplatit zlatem. K němu se mohou dostat pomocí dalších karet hrdinů. Každý z osmi hrdinů má určité silné a slabé stránky, které hráč během tahu využívá. Je také důležité skrýt svoji totožnost před protihráči a odhadnout jejich strategii. Hráč, který na konci hry vlastní nejvíce obodované město, vyhrává.

Záchranáři: Kooperativní hra, kterou si užijete s rodinou i s přáteli. Všichni hráči hrají spolu v týmu proti mechanismu hry. Buď vítězí nebo prohrávají všichni společně. Čtyři úrovně náročnosti nabízejí vhodnou úroveň výzvy pro různě zkušené hráče v každém věku. Musíte překonat svůj strach a pracovat jako sehraný tým, protože plameny šlehají, budova hrozí zřícením a lidské životy jsou v ohrožení. Nesmíte se vzdát. Jste stateční muži a ženy, příslušníci hasičského záchranného sboru, na nichž závisejí životy lidí.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-