Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Stavíme z převodových stavebnic

Stavíme z převodových stavebnic

Akce, festivaly, dílny 23. 9. 2019 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Chcete rozvíjet děti všestranně? Dopřejte jim i jinou zkušenost než jen s obvyklým stavěním plastových kostiček. Převodové stavebnice dávají prostor pro fantazii. Děti s nimi zkoušejí stavět velké prostorové konstrukce, využívají doplňky jako například řetězy a kladky. Přijďte vyzkoušet a objevte svět ozubených koleček!
Barevná ozubená kolečka jsou lákavé a zajímavé. Když je správně propojíte a zatočíte kličkou, pochopíte, na jakém principu fungují stroje, nebo zjistíte, jak jednotlivé barvy rozehrají feérii optických kouzel. Menší děti okouzlí především barevná hra ozubených koleček. Větší děti upřednostňují hru na "malého" stavitele a staví až do nebe sahající stavb, na kterých se učí, jak ve skutečnosti fungují převody.
 

 
K dispozici budete mít stovky dílků, doplňků a šikovných vychytávek. Přijďte si stavět, hrát a hlavně se bavit! Kdo si hraje nezlobí. 
 

Zpět na PROGRAM

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-