Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Smartmax - nové stavební prvky

Smartmax - nové stavební prvky

Tipy pro výběr her a hraček 15. 8. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Do Agátina světa dorazily nové rozšiřující sady k magnetické stavebnici Smartmax. V předchozích článcích (zde a zde) jsme vám již tuto stavebnici Smartmax představili, popsali jsme na jakém principu funguje a pro které věkové kategorie je nejvhodnější. Letošní novinky přinesou obrovskou radost všem - dětem, které rády staví všelijaké stavby a konstrukce, holčičkám (nový, krásný domeček i s okny a dveřmi), klukům - autíčkářům a malým i velkým, kteří milují kuličkové dráhy.

S novými sadami přicházejí i nové stavební prvky, které přenesou dětské stavby do nové úrovně. Děti je mohou použít do svých staveb a vytvořit tak nové fascinující sestavy, které jim přinesou radost. S potrubím, XXL tyčkami, otevíracími okny a dveřmi a dalšími díly se tak stavění stane mnohem snadnější a zábavnější.

Dívky jistě ocení možnost postavit si domeček ze sady Smartmax - můj sladký domov, který má otevírací okna, dveře, střechu, poté si ho dozdobit smartmax květinami.

smartmax magnetická stavebnice dům         

Kluci zase z nových stavebních prvků ocení most a nájezdy pro auta v sadě Smartmax Basic silníce nebo možnost postavit si pro svůj vozový park garáž, která má otevírací vrata. Do svých staveb mohou zakomponovat i transparentní kontejnery a postavit si tak třeba věž.

    

 

Další komponenty udělají radost jak dívkám, tak chlapcům. Jsou to díly na stavbu kuličkové dráhy, které najdete v sadě Smartmax dráha pro kuličku nebo v sadě Smartmax - mega kuličková dráha. A jelikož děti kuličkové dráhy milují, jistě budou nadšené, že si nyní mohou svou dráhu postavit i ze Smartmaxu – své oblíbené stavebnice.

                     

 

Smartmax je stavebnice, která dětské fantazii neklade žádné meze a rozvíjí dětskou zvídavost a kreativitu. Děti si tak mohou postavit auta, dům, raketu, věž, most nebo kuličkovou dráhu a k tomu všemu jim stačí pouze jediná stavebnice – Smartmax.    

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-