Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Rozvíjejte prostorovou představivost

Rozvíjejte prostorovou představivost

Tipy pro výběr her a hraček 9. 6. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová

Skládejte obrázky

Jiný ověřený tip pro rozvoj manuální šikovnosti děti a trpělivosti představuje skládání puzzle. Tato dovednost je u dětí velmi individuální. Některé děti ve 2 letech skládají dvoudílná puzzle, jiná se již pouští do 12tidílkových obrázků. V každém případě doporučujeme volit puzzle s dostatečně velkými dílky z pevného materiálu, které se dětem budou dobře brát do ruky. Vybírejte pokud možno takové obrázky, se kterými se děti mohou něco nového naučit (například znát protiklady, barvy, první počítání atp.). U vícedílkových puzzle doporučujeme vybírat taakové obrázky, u kterých si s dětmi můžete povídat (pojmenovávat například zvířátka, zkusit je na obrázky vyhledávat, počítat atp.).

Dvouleté děti mohou skládat také prostorové obrázky. Krásnou rozvojovou hračkou je například první dřevěná logická hra Den a noc neboí Králíci. Děti se učí  
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 3000,-