Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Rodinné odpoledne na Kampě: další tipy a inspirace pro děti i rodiče

Rodinné odpoledne na Kampě: další tipy a inspirace pro děti i rodiče

Akce, festivaly, dílny 30. 6. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová

Prohlédněte si email online ZDE.

Aktivní hračky | Dětská CD, CD- Romy | Dětské knihy | Dřevěné hračky | Knihy pro rodiče a pedagogy | Kreativní hračky |  Magnetické hračky  | Společenské hry | Školní potřeby  


Vážení přátelé,
 

děkujeme Vám za účast na rodinném odpoledni v KC Kampa 14.6.2014. Věříme, že jste si ho spolu s námi příjemně užili a načerpali inspiraci pro kreativní hraní a rozvoj dětí. Výherce hlavní ceny - školního batohu - jsme již vyrozuměli, stejně tak i výherce 12 menších cen - dárkových balíčků. Pokud jste mezi nimi nebyli, nesmutněte. Na letáčku, který jste dostali u vstupu do areálu KC Kampa, byl uvedený slevový kód pro zvýhodněný nákup v prodejnách a e-shopu Agátin svět. Kód pro jistotu připomínáme: TPG-KMP-0614. Kód platí do 31. 12. 2014 a přinese Vám slevu 10%. Přejeme Vám a Vašim dětem krásné léto,

Vaše Agáta

TVOŘENÍ Z PAPÍRU - CELKOVÁ NABÍDKA ZN. DJECO ZDE

Kirigami - výroba parašutistek

Origami veselé obličeje

Pohyblivé figurky - Dinosauři

Děti si vyrobí 6 létajících parašutistek z hedvábného papíru, samolepek a provázku. Elegantní parašutistky vyzdobí dětský pokoj nebo udělají radost někomu blízkému.

Vaše cena: 175 Kč

Papírová skládačka různých veselých obličejů. Děti zažijí radost nad první vydařenou skládankou a příště se mohou pustit do složitějších tvarů.


Vaše cena: 149 Kč

Sada na dotvoření a sestavení 6 papírových loutek dinosaurů o velikosti cca 13 cm. Děti nejprve domalují připravené dílky loutek, které pak spojí jednoduchými svorkami.

Vaše cena: 170 Kč

    LOGICKÉ HRY - CELKOVÁ NABÍDKA LOGICKÝCH HER ZDE

Chytré autíčko

Vikingové v bouři

Vodní svět

Víceúrovňová logická hra Chytré autíčko je dřevěná hra, hračka a zároveň hlavolam, který se rozvíjí s tím, jak vaše děti rostou. Zvládnete postavit autíčko ze čtyř dřevěných dílků?


Vaše cena: 489 Kč

Další úžasná hlavolamová hra pro 1 hráče z řady her SMART games. Vikingské lodě jsou uprostřed oceánu lapeny v obřím hurikánu. Dokážete je navigovat ven z bouře do bezpečí? Originální logická hra pro děti zhruba od 6-ti let.

Vaše cena: 499 Kč


 

Cestovní hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Hrajte si na schovávanou s vodními zvířaty! Cílem hry je umístit 4 magnetické herní dílky na herní plán tak, že budou vidět pouze zvířata zobrazená v zadání a ostatní se schovají.

Vaše cena: 227 Kč  

ŠKOLNÍ BATOHY TOPGAL - CELKOVÁ NABÍDKA ZDE

Školní batoh a penál TOPGAL - CHI 708 I - Purple + 727 I - Purple

Školní batoh a penál TOPGAL - CHI 649 A - Black + CHI 680 A - Black

Školní batoh a penál TOPGAL - CHI 650 G - Red + CHI 681 G - Red

DOPRAVA ZDARMA! Sada obsahující fialový školní batoh s beruškou pro slečny od 1. až do 5. třídy a školní penál ve stejných barvách. Batoh má ergonomicky tvarovaný zádový systém s polstrováním, délkově nastavitelné ramenní popruhy, hrudní pás.


Vaše cena: 1 499 Kč 

DOPRAVA ZDARMA! Sada obsahující tříkomorový školní batoh s hravým designem s planetkami pro školáky od 1. třídy a dvoupatrový penál, do kterého se vejde vše potřebné pro 1. třídu. Batoh má velké množství reflexních ploch pro školákovu bezpečnost i praktické vychytávky uvnitř.

Vaše cena: 1 499 Kč

DOPRAVA ZDARMA! Sada krásného dívčího školního batohu a dvoupatrového penálu ve stejném puntíkatém designu. Výhodný set pro školačky drobné postavy. Batoh má velice dobře ergonomicky tvarovaný zádový systém, který je příjemně polstrovaný.


Vaše cena: 1 499 Kč

HRY PRO ROZVOJ ŘEČI

Povídačky

Zajíc v pytli

Roční doby

Nová rodinná komunikační hra, která rozvíjí a posiluje vzájemnou komunikaci.Hra přináší zábavné i naučné otázky, zlepšuje paměť, probouzí fantazii a rozvíjí pozorovací talent dětí.

Vaše cena: 249 Kč

Hra rozvíjí představivost, slovní zásobu a schopnost rozeznávat věci hmatem - děti totiž při hře například vytahují z pytlíku různé tvary, snaží se je hmatem rozpoznat, pojmenovat a najít obdobný obrázek.

Vaše cena: 269 Kč

Které roční období je namalováno na hrací kartě? Je během něj chladno, nebo teplo? V kterém ročním období kvetou jabloně a kdy trháme červená jablíčka? Výborná didaktická hra se třemi herními variantami.

Vaše cena: 219 Kč

 

   
KREATIVNÍ RAZÍTKA - CELKOVÁ NABÍDKA ZDE 

Dětská razítka Babystamp Broučci

Dětská razítka Stampominos - Abeceda česká

Dětská razítka KIT ZOO

Sada pěti velkých razítek pro děti od 18 měsíců a razítkovacího polštářku. Razítka mají velkou úchytku, navrženou do dlaně malé dětské ručičky. Razítkovací barva je 100% zdravotně nezávadná a vypratelná.

Vaše cena: 359 Kč

Kompletní česká abeceda včetně písmena CH, které je jako samostatné razítko. Diakritická a interpunkční znaménka. 36 razítek + černá inkoustová podduška. Velikost motivů: cca 4,5 cm.


Vaše cena: 290 Kč

Sada 15 kvalitních dřevěných dětských razítek a razítkovacího polštářku pro tvořivou zábavu vašich dětí. Tato razítka s nápaditými obrázky mají velmi precizní otisk. Děti s nimi vyprávějí pohádkové příběhy nebo tvoří drobné dárečky.

Vaše cena: 255 Kč

MAGNETICKÁ STAVEBNICE SMARTMAX - CELÁ NABÍDKA ZDE

SmartMax - Maják

SmartMax - mix vozidel

SmartMax Basic Silnice

Tato magnetická stavebnice představuje ideální hračku pro malé děti od jednoho roku. Přitahování a odpuzování magnetů je ohromí na jejich cestě za poznáním. Starší děti mohou budovat věže, mosty a další super velké stavby.


Vaše cena: 1 090 Kč 

Inteligentní magnetická stavebnice - hračka, která učí děti novým dovednostem. Jednotlivé díly jsou velké a robustní, takže s nimi mohou lehce manipulovat i malé děti. Stavebnice je vhodná pro děti od 3 let.


Vaše cena: 825 Kč


 

Skvělá sada magnetické stavebnice pro kluky - závodníky. Sestavte si dráhu a užívejte si rychlost sjíždějícíh autíček! Přéště si můžete můžete hrát na stavění domů, mostů... K sadě lze doplnit také řadu dalších rozšíření a hru tak neustále inovovvat.

Vaše cena: 1 490 Kč

 
Nepřejete-li si dostávat zprávy z Agátina světa, zašlete email na adresu info@agatinsvet.cz
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-