Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Quercetti – svět kreativních hraček

Quercetti – svět kreativních hraček

Tipy pro výběr her a hraček 23. 6. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Quercetti je italská společnost, která se může pochlubit více než 60 letou tradicí výroby hraček. Společnost založil v roce 1950 Alessandro Quercetti. Dnes rodinou firmu vede již druhá generace. Sídlo této stále rodinné firmy je v Turíně, kde se také všechny hračky vyrábí. Majitelé mají tak celou výrobu plně pod kontrolou. Rodiče se tak mohou spolehnout na to, že hračky Quercetti jsou bezpečné a kvalitní.

Quercetti nabízí bohatý sortiment interaktivních hraček, které děti nejen zabaví, ale jsou užitečné i pro jejich zdravý rozvoj. Pomáhají dětem rozvíjet jejich dovednosti a získávat smysluplné informace.  Návrháři značky Quercetti se neptají jen "Co může dítě dělat s touto hračkou?", ale také "Co může tato hračka udělat pro dítě?"  Děti rády objevují stále nové a nové věci a úkolem hraček Quercetti je vyvolat v dětech zájem o to jak věci kolem nich fungují.  

 


 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-