Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Pravěké Podzimní hrátky - IV. ročník festivalu pro neposedné děti a znavené rodiče

Pravěké Podzimní hrátky - IV. ročník festivalu pro neposedné děti a znavené rodiče

Akce, festivaly, dílny 2. 9. 2014 3 minuty
Kristýna Křížová
Agátin svět zve všechny zvídavé děti, které rády zkoušejí nové věci, na zajímavé rodinné odpoledne: pravěké Podzimní hrátky u Písecké brány v Praze 6. Přijďte si vyzkoušet, jak se v pravěku rozdělával oheň, jak pravěcí lovci poznávali stopy zvářat, vyráběli si jednoduché nástroje či modelovali Věstonickou Venuši. V dílně Agátina světa si nakreslíte obrázky pravěké krajiny s dinosaury.
Podzimní hrátky - Brána do pravěkuJiž 4. ročník "festivalu pro neposedné děti a znavené rodiče", jak si Podzimní hrátky říkají, se letos zaměřuje na pravěk. Precizně připravený a bohatý program, letos nazvaný Brána do pravěku, nabídne dětem možnost ponořit se do tohoto atraktivního období a vyzkoušet si aktivity, ke kterým se děti běžně nedostanou.

Tato velmi příjemná akce, které se letos účastní i Agátin svět se svou razítkovací dílnou, se koná v sobotu 20. 9. 2014 od 11 do 19h v Chotkových sadech (metro A Hradčanská), stanice tramvají Chotkovy sady nebo Hradčanská.

Co na vaše děti čeká?
 • tvořivé dílny i zkoušení pravěkých dovedností pod vedeních zkušenosých lektorů, vč. akademických malířů či sochařů
 • pravěký triatlon, pravěká škola i řešení logických úloh
 • rituální bubnování i malování
 • divadelní představení a koncert, workshop s perkusionisty
 • zábava na pravěké diskotéce
 • pravěké tržiště
 • soutěže o zajímavé ceny...
A co čeká na rodiče?
 • dobré občerstvení
 • odpočinková zóna s dětským koutkem
 • vzdělávací a tématické materiály
 • ... a hlavně vyřáděné a spokojené děti
Agátin svět v rámci této akce nabídne tvořivou dílnu s obrázky pravěké krajiny a razítky s motivy dinosaurů a pravěkých zvířat pro děti různého věku. Vašim dětem se bude líbit nejen dotváření obrázků pravěké krajiny, ale objeví i mnoho možností, jak s razítky tvořivě pracovat i doma.
 

Proč jsme vybrali dílnu s dětskými razítky?

Uvidíte, že zajímavě se dá s razítky tvořit nejen s většími dětmi (dřevěná razítka StampoKids jsou vhodná pro děti od 5 do cca. 12 let), ale i s dětmi menšími.
Dětská razítka dinosauřiDřevěná razítka pro děti Dinosauři
Předškolákům, resp. dětem od 3 let, jsou určena razítka StampoMinos, která jsou dostatečně velká na to, aby se otištěný obrázek vybravil. Obrázky v sadách jsou navíc vybrány tak, aby podporovaly rozvoj řeči. Například v dvojici zvířátek (rodič - mládě) každé zvířátko zaujímá jinou pozici, a děti se tedy učí pojmenovávat různé činnosti, aktivity, mohou vymýšlet minpříběhy, co zvířátka dělají a proč. V jiných tématických sadách se děti učí pojmnovávat různé postavy a předměty, poznávat čas, geometrické tvary či abecedu.
Razítka pro děti dinosauřiDětská razítka pro předškoláky
Nejmenším dětem od 18 měsíců jsou určená razítka StampoBaby. Vyznačují se ergonomickým tvarem úchytu, který odpovídá velikosti dětských dlaní a motorickým schopnostem dětí tohoto věku.
Razítka pro nejmenšíRazítka pro batolataRazítka pro malé děti,
Všechny sady razítek zn. AladinE obsahují samozřejmě podušku s razítkovací barvou. Tak je zdravotně nezávadná a vypratelná.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-