Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Práce v expedičním skladu e-shopu

Práce v expedičním skladu e-shopu

25. 9. 2018 2 minuty
Lucie Vlčková
Hledáte zajímavou práci v příjemném prostředí? Přijďte do našeho expedičního skladu pomoci nám a Ježíškovi balit dárky pro děti!

Pracovník expedičního skladu e-shopu

Nabízíme:
  • práci ve skladu e-shopu Agátin svět v Praze 9 - Střížkov, 5 min od metra
  • různorodou práci v příjemném malém kolektivu

Náplň práce:
  • příjem zboží a jeho zaskladňování
  • balení zásilek s dětským zbožím (knihy, hry, hračky, školní batohy)
  • etiketování zboží
Očekáváme:
  • velkou pečlivost a spolehlivost
  • příjemnou komunikaci s kolegyněmi, vstřícnost a ochotu
Rozsah práce:
  • práce v období 15. 10. - 19. 12. 2018
  • délka pracovní doby dle dohody
  • sklad e-shopu pracuje pondělí - pátek od 8 do 17 h, v listopadu a prosinci i o víkendech (směny dle dohody)

Životopis zasílejte prosím jednatelce, Lucii Vlčkové, na adresu spoluprace@agatinsvet.cz. Lucie také zodpoví Vaše dotazy, budete-li cokoliv potřebovat upřesnit či doplnit.

Internetový obchod
Lucie Vlčková Lucie je srdcem Agátina světa. Stojí na ní každodenní fungování společnosti jako celku a jeho další rozvoj. Energii čerpá ze sportu a ze společných chvil se svou rodinou. A právě takové radostné chvíle chce dopřát i rodičům a dětem, kteří se pobaví nad hrou či tvořivou sadou z Agátina světa.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 3000,-