Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Oceněné didaktické hračky - jistota kvality pro vaše děti

Oceněné didaktické hračky - jistota kvality pro vaše děti

Tipy pro výběr her a hraček 21. 8. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Agátin svět pečlivě sleduje kvalitu didaktických a kreativních her a hraček, které vašim dětem nabízí. Přinášíme vám tedy přehled vzdělávacích hraček, které vaše děti budou spolehlivě učit a bavit, a které získaly domácí i zahraniční ocenění.

Rozvíjejte komunikační dovednosti a fantazii svých dětí

Komunikační hra Příběhy z kostek je vhodná pro děti od 6 let a získala titul Hračka roku 2012 v kategorii Hračky Vzdělávací, hudba a věda. Skládá se z 9 obrázkových kostek, na kterých je celkem 54 různých obrázků. Hráč rozhodí kostky a podle toho, jakou verzi hry zvolíte, buď každý hráč sám vymýšlí příběh, do kterého musí začlenit všechny obrázky na kostkách, nebo se hráči střídají po větách - další hráč musí navázat na předchozího hráče novou větou a do ní použít některý ze zbývajících obrázků na kostkách.

Hra přináší nejen rozvoj vyjadřovacích dovedností a fantazie, ale je také velmi praktická (vejde se do každého batůžku) a lze ji vhodně doplnit dalšími rozšířeními Příběhů z kostek.
Hra Příběhy z kostek Příběhy z kostek - akce Příběhy z kostek - Výpravy
 

Poznávejte lidské tělo hravě

Francouzská firma Janod připravila magnetickou tabuli Lidské tělo, na kterou děti umisťují magnetky odpovídající různým vrstvám těla člověka: kůže, kostra, orgány, svaly. Magnetickou tabuli pověsíte na zeď a děti si mohou kdykoliv zkoušet a rozvíjet své znalosti. Tuto naučnou sadu dodáváme s českým překladem názvů jednotlivých částí těla.
Tato didaktická hračka získala Zlatou pečeť Best Toy Award 2012.

Magnetická tabule Lidské tělo Janod  
 

Hrátky s prostorem se stavebnicí Qeorello 3D Gear Tech od firmy Quercetti

Zvídavé kluky od cca. 5 - 6 let jistě upoutá neobvyká stavebnice s ozubenými kolečky a převody: Georello 3D Gear Tech od italské rodinné firmy Quercetti. Tato stavebnice děti učí promýšlet o rozestavění prvků v prostoru, usazení ozubených koleček i nastavení vhodné délky řetězu a další dovednosti, díky kterým si mohou sestrojit soustrojí dle své fantazie.
Pro mladší konstruktéry je určena stavebnice Georello Toolbox s krásnou brašnou na uklizení dílků stavebnice. Tato didaktická hračka získala cenu Národního sdružení pro nadané děti v USA.
 
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-